Świetlówki

Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Świetlówka Fresh Water Pro 24W Zobacz zdjęcie

Świetlówka Fresh Water Pro 24W

  • Moc: 24W
  • Długość świetlówki: 55 cm
Producent: ARCADIA

Dostępność: w magazynie

68,99 zł

Długo oczekiwana nowość w ofercie firmy Arcadia!

Świetlówka Fresh Water:

* zapewnia wysoką produkcję światła
* pokazuje soczystą zieleń i inne kolory roślin
* rozjaśnia naturalne kolory ryb
* wspomaga wzrost roślin

Obecnie większość lamp oferujących wysoką produkcję światła jest wielofunkcyjnych, tzn. można je stosować zarówno do akwariów słodkowodnych jak i morskich. W naturalnym tropikalnym, słodkowodnym otoczeniu, idealne światło jest właściwie bliskie zaciemnionemu światłu dziennemu (6000-7000K), morskie - otoczeniu raf (10000K), gdzie głównym celem jest replikacja światła na głębokości 5 - 10 m, gdzie woda ma niebieski kolor. Wysoki wzrost roślin w słodkowodnym otoczeniu często powoduje bardzo naturalny, zielony wygląd. Lampa do akwarium słodkowodnego Arcadii została specjalnie zaprojektowana tak, aby łączyć wyjątkową barwę o temp. - 6600 K, mieszczącą się w zielonej części spektrum z bardzo wysokim natężeniem światła. Dostarcza również wspaniałego rozszczepienia kolorów polepszając wszystkie piękne naturalne kolory co czyni akwarium wyjątkowo atrakcyjnym dla obserwatora. Jakość światła tej trójpasmowej lampy jest doskonała i dostarcza długą i stabilną żywą charakterystykę.
Lampa ta stanowi unikalne rozwiązanie dla posiadaczy akwariów słodkowodnych ze wspaniałym poziomem światłości. Lampa Arcadia do akwariów słodkowodnych podkreśla naturalne kolory ryb i przyjemną zieleń roślin oraz polepsza intensywność innych kolorów roślin akwariowych, co dostarcza patrzącemu niezwykłych wrażeń estetycznych. Indywidualny szczyt spektrum jest podobny do tego, który jest wymagany przez rośliny do fotosyntezy chlorofilu. Pozwala to zatem na zwiększoną możliwość wzrostu roślin. Poprzez światło słoneczne natura dostarcza prawidłową równowagę dla wzrostu a także zapewnia jaskrawy i atrakcyjny wygląd kolorowych zwierząt i roślin. Efekt ten można osiągnąć poprzez połączenie razem dwóch specyficznych typów lamp. Do akwariów słodkowodnych, gdzie wzrost roślin i kolorystyka ryb są głównym celem, polecamy zastosowanie zestawu tropikalnego Arcadia wraz z lampą do akwarium słodkowodnego. Taka kombinacja nie tylko zapewni prawidłową fotosyntezę, ale także uwydatnizieloność roślin i zapewni dobrą widoczność i doskonałą kolorystykę akwarium.

Teraz takze w wersji T5 !

To jakby połączenie świetlówki dziennej o doskonałym wspołczynniku oddawania barw z produktem do akwarystyki rosłinnej, ale pięknie oddajacym zielone kolory roślin. Można zaryzykować, że to wypadkowa doskonałej Narvy BioVital z produktem z najwyższej półki ADA Amano!

Moc24W
Długość świetlówki55 cm

Przy zakupach za kwotę powyżej 500 zł przesyłkę wysyłamy na nasz koszt.

Dostępne formy wysyłki:

poczta-odbior w punkcie   pocztex-kurier48   inpost-kurier   inpost-paczkomat      odbior osobisty w Gostyninie

WYSYŁKA POCZTĄ
płatność przelewem lub PayU
13.99 PLN
WYSYŁKA POCZTĄ
płatność gotówką przy odbiorze
16.99 PLN
WYSYŁKA KURIEREM
płatność przelewem lub PayU
15.99 PLN
WYSYŁKA KURIEREM
płatność gotówką przy odbiorze
19.99 PLN
Odbiór osobisty
w siedzibie sklepu w Gostyninie
0.00 PLN
WYSYŁKA POCZTĄ - Odbiór w punkcie
płatność przelewem lub PayU  
11.99 PLN
WYSYŁKA POCZTĄ - Odbiór w punkcie
płatność gotówką przy odbiorze
14.99 PLN
WYSYŁKA do PACZKOMATU InPost *
płatność przelewem lub PayU
10.99 PLN

Ważna informacja

Bardzo prosimy wziąć pod uwagę często przedłużający się czas dostarczania paczek przez Pocztę Polską, który dochodzi nawet do tygodnia od daty wysłania przez nas paczki.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy o wybór wysyłki firmą kurierską.

* W przypadku małych paczek (np. z krótkimi świetlówkami, oprawkami, uchwytami, małymi promiennikami UV-C czy statecznikami)
   istnieje możliwość wysyłki do Paczkomatu InPost.
   Jeśli taka wysyłka jest możliwa, pojawi się ta opcja w koszyku przy wyborze formy wysyłki podczas składania zamówienia.

UWAGA! Może zdarzyć się sytuacja, że w naszej bazie Paczkomatów brak jest adresu wybranego przez Państwa Paczkomatu. Oczywiście wyślemy przesyłkę do wybranego Paczkomatu, nawet jeśli nie wyświetla się w bazie.

Jeśli adres Państwa Paczkomatu nie pojawi się przy wyborze formy wysyłki w zamówieniu, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie poprzez:

1. kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez FORMULARZ ZGŁOSZENIA
2. kontakt telefoniczny pod numerem 605 03 33 75
3. kontakt mailowy pod adresem info@aqua-light.pl

Napisz opinię

Świetlówka Fresh Water Pro 24W

Świetlówka Fresh Water Pro 24W

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku