Zegary sterujące

Filtr

Włączone filtry:
  Producent
  Kolor

  Nowe produkty

  Zegary sterujące Ilość produktów: 3

  Zegary sterujące - programatory, służące do  automatycznego włączania i wyłączania podłączonych do nich urządzeń w cyklu dobowym. Niezwykle praktyczne przy sterowaniu oświetleniem w akwarium – ściśle określony czas naświetlania akwarium umożliwia wierne odtworzenie naturalnego cyklu dnia i nocy. Należy pamiętać, że liczy się nie tylko to, czym ś...

  Zegary sterujące - programatory, służące do  automatycznego włączania i wyłączania podłączonych do nich urządzeń w cyklu dobowym. Niezwykle praktyczne przy sterowaniu oświetleniem w akwarium – ściśle określony czas naświetlania akwarium umożliwia wierne odtworzenie naturalnego cyklu dnia i nocy. Należy pamiętać, że liczy się nie tylko to, czym świecimy, ale również jak długo naświetlamy akwarium. Zaraz obok wysokiej jakości świetlówek, lamp HQI czy oświetlenia LED, zegar sterujący powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego akwarysty. Sterownik będzie za nas „pamiętał” aby włączyć lub wyłączyć oświetlenie. Codzienne życie pełne jest nieprzewidywalnych sytuacji – nieplanowana wizyta u lekarza, przeciągające się zakupy, wielogodzinny korek. Wydłużenie czasu naświetlania może się skończyć m.in. nagłym rozwojem glonów, więc lepiej zapobiegać, niż leczyć.

  W naszym sklepie dostępne są zegary sterujące mechaniczne i elektroniczne (cyfrowe). Do większości małych i średnich gabarytowo akwariów w zupełności wystarcza prosty zegar mechaniczny. Zegar elektroniczny umożliwia zaś włączanie i wyłączanie urządzeń elektrycznych w cyklu dobowym, tygodniowym lub w poszczególnych dniach tygodnia. Obydwa typy zegarów mogą pracować podczas przerw w dostawie energii elektrycznej – zachowują ustawione parametry.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Śledź nas na Facebooku