Moduły i belki LED

Nowe produkty

Moduły i belki LED Ilość produktów: 64

W tej kategorii znajdziecie Państwo wymienne moduły oświetleniowe z serii LEDDY TUBE oraz LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL.

Moduły oświetleniowe LED do akwarium - energooszczędne i łatwe w montażu

Moduły LEDDY TUBE to ledowe zamienniki tradycyjnych modułów ECOLIGHT 9W i 11W, a stosowane są w lampkach DECOLIGHT i DECOLIGHT DUO oraz wielu pokry...

W tej kategorii znajdziecie Państwo wymienne moduły oświetleniowe z serii LEDDY TUBE oraz LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL.

Moduły oświetleniowe LED do akwarium - energooszczędne i łatwe w montażu

Moduły LEDDY TUBE to ledowe zamienniki tradycyjnych modułów ECOLIGHT 9W i 11W, a stosowane są w lampkach DECOLIGHT i DECOLIGHT DUO oraz wielu pokrywach akwarystycznych AQUAEL czy AQUASZUT.

Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT to ledowe zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych T5 i T8 z trzonkami G5 i G13.  Te moduły z kolei stosowane są w pokrywach oświetleniowych do akwarium (zarówno pokrywy z tworzywa, jak i aluminiowe) bardzo różnych producentów, np. Zoolight, Aquael, Wromak, Diversa, Wiwal i wielu innych.

Moduły z obu serii występują w wersji SUNNY 6500K, PLANT 8000K, MARINE 10000K i ACTINIC 20000K.

Ze względu na różnorodną temperaturę barwową - 6500K, 8000K, 10000K i 20000K, można dobrać odpowiednią opcję barwy światła do każdego akwarium - można je użyć jako oświetlenie do ogólnego akwarium słodkowodnegoakwarium typowo roślinnego, ale też akwarium morskiego.

Ledowe zamienniki dla tradycyjnych źródeł światła w akwarium słodkowodnym i morskim

Prezentowane ledowe moduły z szeroko rozumianej rodziny LEDDY TUBE są zamiennikami tradycyjnych źródeł światła: modułów ECOLIGHT (LEDDY TUBE) czy liniowych świetlówek T5 i T8 (LEDDY TUBE RETRO FIT). Szczególnie popularne liniowe świetlówki T5 (średnica 16 mm) i świetlówki T8 (średnica 26 mm), które zazwyczaj są na standardowym wyposażeniu pokrywy akwarystycznej kupowanej w sklepach zoologicznych lub u producentów pokryw oświetleniowych, można w bardzo prosty sposób zamienić na oświetlenie ledowe RETROFIT.

Zamiana świetlówki na moduł LED jest bardzo uproszczona i idealna dla osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy, żeby podłączyć świetlówkę LED, zasilacz i oprawki przy wymianie tradycyjnego oświetlenia na LED. Nie ma tu potrzeby zmiany zasilacza - jak to jest w przypadku wielu świetlówek LED (statecznik świetlówkowy zamieniamy na zasilacz LED, jeśli ledowa świetlówka nie wbudowanego zasilacza). Nie ma też potrzeby zmiany oprawek np. hermetycznych np. z T8 na T8, ponieważ producent dostosował ten moduł LED zarówno do tradycyjnych tub T5, jak i T8 dostarczając w zestawie specjalne końcówki z trzonkami G5 i G13, które są bardzo łatwe w montażu.

Wystarczy tylko włożyć je do swojej pokrywy w już zamocowane oprawki i podłączyć przewód do zasilania z gniazda elektrycznego.

Podkategorie

 • Moduły LEDDY TUBE Aquael

  LEDDY TUBE firmy AQUAEL to uniwersalne akwarystyczne moduły oświetleniowe, bardzo proste w montażu i uniwersalne w swym zastosowaniu. Panel z diodami LED o mocy 3W lub 6W umieszczony jest w okrągłej tubie ze szkła, a wysoka wodoszczelność na poziomie IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu w akwarium, a nawet w zanurzeniu pod wodą.

  Charakteryzują się dużą wydajnością świetlną, są energooszczędne, łatwe w montażu oraz trwałe - żywotność nawet do 50 tysięcy godzin - to główne zalety modułów AQUAEL LEDDY TUBE.

  Wymienne moduły LEDDY TUBE - ledowe zamienniki dla modułów ECOLIGHT

  LEDDY TUBE to ledowe zamienniki tradycyjnych modułów ECOLIGHT 9W i 11W z przeznaczeniem do lampek DECOLIGHT i DECOLIGHT DUO oraz wielu pokryw akwarystycznych.

  Zastosowanie modułów LEDDY TUBE w akwarium

  Pasują one do różnych zestawów akwariowych i lampek marek AQUAEL i AQUASZUT. Są fabrycznie montowane w zestawach i pokrywach akwariowych AQUA4KIDS 40 oraz zestawach akwariowych PEARL HIGH, SPHERE, LUNA i HEXA SET.

  Jakie są zalety ledowych zamienników ECOLIGHT?

  Główne zalety LEDDY TUBE to:

  ● duża wydajność świetlna - porównywalna ze świetlówkami liniowymi,
  ● energooszczędność - zużywają do 65% mniej energii niż tradycyjne świetlówki,
  ● łatwość montażu,
  ● trwałość i długowieczność - do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany.

  Dostępne barwy światła w modułach LEDDY TUBE

  W sklepie AQUA-LIGHT oferujemy Państwu moduły LEDDY TUBE firmy AQUAEL w wersji SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC.

  Dostępne są wersje:

  ● SUNNY 6500K o mocach 3W6W
  ● PLANT 8000K o mocach 3W6W
  ● MARINE 10000K 6W
  ● ACTINIC 6W

  Moduły w wersji SUNNY 6500K emitują białe światło o temperaturze barwowej zbliżonej do światła słonecznego. Dzięki temu naturalne kolory roślin i zwierząt są dobrze odwzorowane, a obserwacja akwarium jest samą przyjemnością.

  Moduły w wersji PLANT 8000K przeznaczone są do akwariów z obsadą roślinną - w widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Stosowanie tego modułu powoduje szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.

  Moduły w wersji MARINE 10000K i ACTNIC przeznaczone są do akwariów morskich.
  Światło o temperaturze barwowej 10000K (MARINE) wspomaga wzrost roślin wodnych i korali - duża ilość składników czerwonego i niebieskiego światła w widmie.
  Światło o temperaturze barwowej (ACTINIC) z dużym udziałem w widmie światła aktynicznego (niebieskiego) pobudza niebieskie i zielone pigmenty fluorescencyjne wielu korali dając bardzo efektowny wygląd mieszkańców akwarium.

  Moduły LEDDY TUBE Aquael - widmo SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC od AQUA-LIGHT. Ledowe zamienniki ECOLIGHT 9W i 11W.

 • Moduły RETRO FIT Aquael

  Wymienne moduły oświetleniowe LED z serii LEDDY TUBE o nazwie handlowej RETRO FIT to NOWOŚĆ firmy AQUAEL.

  Ledowe moduły RETROFIT to nowoczesne oświetlenie LED o regulowanej długości, które jest idealnym zamiennikiem dla liniowych świetlówek T5 i T8 stosowanych do niedawna jako standardowe światło w pokrywach oświetleniowych.

  W bardzo prosty sposób można zastąpić świetlówkę T5 lub T8 poprzez takie wymienne ledowe moduły - wyjmujemy świetlówkę T5 lub T8, zakładamy adaptery i wkładamy w oprawki. System ledowy RETRO FIT posiada własne zasilanie, wystarczy podłączyć tubę LED do gniazda sieciowego i wszystko działa. 

  Polecamy też artykuł na naszym blogu: RETROFIT AQUAEL – innowacyjne oświetlenie LED do akwarium szerzej opisujący to ledowe oświetlenie akwarystyczne.

  RETROFIT - ledowy zamiennik dla liniowych świetlówek T8 i T5

  Każdy moduł RETROFIT w komplecie posiada specjalne adaptery T5 i T8, które umożliwiają łatwą zamianę dedykowanej świetlówki liniowej (T5 lub T8), zamontowanej w pokrywie, na moduł LED bez konieczności zakupu nowych oprawek czy zasilaczy. Dzięki dołączonym do modułu końcówkom T5 i T8 oraz wbudowanemu wewnętrznemu zasilaczowi tradycyjne oświetlenie akwarium w bardzo prosty sposób można zamienić na ledowe, a zakup modułu LEDDY TUBE RETRO FIT jest jedynym wydatkiem przy takiej wymianie.

  Jakie świetlówki zastępuje RETRO FIT?

  ● SUNNY o mocy 8W - zamiennik dla świetlówki T8 15W (ok. 45 cm) lub T5 24W (ok. 45 cm)
  ● SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC o mocy 10W - zamiennik dla świetlówki T8 18W (ok. 60 cm) lub T5 24W (ok. 55 cm)
  ● SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC o mocy 16W - zamiennik dla świetlówki T8 30W (ok. 90 cm) lub T5 39W (ok. 85 cm)
  ● SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC o mocy 18W - zamiennik dla świetlówki T8 36W (ok. 120 cm) lub T5 54W (ok. 115 cm)

  Nowoczesna technologia oparta na diodach LED - oszczędne i ekologiczne lampy LED do akwarium

  Nowoczesna technologia LED jest coraz częściej wykorzystywana w oświetleniu akwarystycznym.

  Lampy akwarystyczne LED produkowane w oparciu o tą nowatorską metodę emitują tą samą lub zbliżoną ilość światła do tradycyjnych świetlówek, jednocześnie pobierając niemal o połowę mniej energii elektrycznej. Ledowe oświetlenie bardziej doświetla dno w akwarium, dlatego polecane jest zwłaszcza do głębokich zbiorników.

  Użytkownik takiego ledowego oświetlenia może zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną, ale nie pozostaje też biernym wobec natury stosując ekologiczną technologię LED.

  Dodatkową zaletą oświetlenia LED jest długa żywotność diod, która w przypadku wielu producentów określana jest na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin. Należy dodać, że wydajność świetlna klasycznych świetlówek liniowych stosowanych zarówno w oświetleniu akwarystycznym jak i ogólnym, spada po roku użytkowania nawet o połowę. Porównując deklarowaną trwałość diod LED i zbadaną już żywotność tradycyjnych świetlówek widać, że lampy LED mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na kolejne oszczędności.

  Jedynym słabym ogniwem jest awaryjność zasilaczy LED stosowanych w ledowym oświetleniu, które częściej psują się niż wypalają same diody.

  System autoregeneracji - innowacyjne rozwiązanie firmy AQUAEL w oświetleniu LEDDY TUBE RETRO FIT

  Diody LED w modułach RETRO FIT mają idealnie dobrane parametry świetlne do potrzeb akwarium, jednocześnie zużywając znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne źródła światła.

  Niestety mimo znacznego postępu technicznego, w trakcie użytkowania ledowych lamp, opraw czy diodowych źródeł światła, zdążyliśmy już zauważyć, że diody z czasem "wypalają się". 

  Dla ograniczenia tego procesu we wszystkich lampach RETROFIT, a także w celu wydłużenia okresu ich użytkowania, firma AQUAEL - producent tych lampek, wprowadziła tu autorski, innowacyjny system.

  W wersji SUNNY innowacyjność systemu autoregeneracji polega na tym, że w przypadku awarii jednej z diod jej funkcję przejmują diody sąsiednie, które zwiększają swoją moc - potocznie mówiąc "świecą mocniej".
  W opcji PLANT na aluminiowym profilu wbudowane zostały dodatkowe diody LED, które w nowej lampie nie świecą. Nie jest to znak, że produkt jest wybrakowany lub zepsuty. Jest to normalne zjawisko, przewidziane przez firmę AQUAEL. Diody normalnie "wyłączone" z działania włączają się dopiero w przypadku awarii jakiejś diody podstawowej.

  Dzięki temu nowatorskiemu systemowi autoregeneracji łączna moc świecenia lampek RETRO FIT i parametry emitowanego światła nie ulegają zmianie, czyli w rezultacie mimo awarii diody, lampy zachowują swoje pierwotne właściwości. Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT będą użytkowane jeszcze dłużej zapewniając idealne warunki świetlne w akwarium.

  Zalety "świetlówek" ledowych RETRO FIT

  Lampki akwarystyczne RETRO FIT:

  ● produkowane są w oparciu o nowatorską metodę diod LED
  ● emitują tą samą lub zbliżoną ilość światła w porównaniu do tradycyjnych świetlówek
  ● pobierają niemal o połowę mniej energii elektrycznej niż świetlówki liniowe
  ● są ekologiczne - nie zawierają rtęci, ani innych metali ciężkich
  ● diody LED mają długą żywotność określaną na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin
  ● wyposażone są w innowacyjny system autoregeneracji

  Należy dodać, że wydajność świetlna klasycznych świetlówek liniowych stosowanych zarówno w oświetleniu akwarystycznym jak i ogólnym, spada po roku ich użytkowania nawet o połowę. Porównując deklarowaną trwałość diod LED i zbadaną już żywotność tradycyjnych świetlówek widać, że lampy LED z systemem autoregeneracji mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na kolejne oszczędności.

  Jedynym słabym ogniwem jest awaryjność zasilaczy LED stosowanych w ledowym oświetleniu, które częściej psują się niż wypalają same diody.

  Dostępne wersje modułów RETROFIT

  W sklepie AQUA-LIGHT oferujemy Państwu moduły LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL w wersji SUNNY 6500K, PLANT 8000K, a także moduły do akwariów morskich w opcji MARINE 10000K lub ACTINIC.

  ● zamiennik dla świetlówki T8 15W (ok. 45 cm) lub T5 24W (ok. 45 cm) - moc 8W, wersja SUNNY
  ● zamiennik dla świetlówki T8 18W (ok. 60 cm) lub T5 24W (ok. 55 cm) - moc 10W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC
  ● zamiennik dla świetlówki T8 30W (ok. 90 cm) lub T5 39W (ok. 85 cm) - moc 16W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC
  ● zamiennik dla świetlówki T8 36W (ok. 120 cm) lub T5 54W (ok. 115 cm) - moc 18W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC

  Spektrum światła (widmo) emitowane przez moduły LED z serii LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL - SUNNY 6500K, PLANT 8000K, MARINE 10000K, ACTINIC 20000K. Ledowe zamienniki świetlówek liniowych T8 i T5. W komplecie z adapterami świetlówek liniowych z trzonkiem G5 i G13. Dostępne w sklepie AQUA-LIGHT.pl Sprawdź!

 • Moduły LEDDY TUBE Day&Night Aquael

  Wymienne moduły oświetleniowe LED z serii LEDDY TUBE w wersji DAY&NIGHT to NOWOŚĆ firmy AQUAEL. Identyczna konstrukcja jak w modułach typu Retrofit, z tą różnicą, że w komplecie nie posiadają adapterów. Można je dokupić jako dodatkowy asortyment.

  Ledowe moduły LEDDY TUBE DN to nowoczesne oświetlenie LED, które jest idealnym zamiennikiem dla liniowych świetlówek T5 i T8 czyli do niedawna standardowego oświetlenia w akwariach.

  Przy użyciu adapterów (brak w komplecie) taką świetlówkę T5 czy T8 można zastąpić w bardzo prosty sposób - wystarczy wyjąć świetlówkę, na końce tuby LED założyć adaptery i włożyć całość w oprawki. Lampy LEDDY TUBE Day&Night posiadają własne zasilanie, wystarczy podłączyć tubę LED do gniazda sieciowego i wszystko działa.

  Nowoczesna technologia oparta na diodach LED - oszczędne i ekologiczne lampy LED do akwarium

  Nowoczesna technologia LED jest coraz częściej wykorzystywana w oświetleniu akwarystycznym.

  Lampy akwarystyczne LED produkowane w oparciu o tą nowatorską metodę emitują tą samą lub zbliżoną ilość światła do tradycyjnych świetlówek, jednocześnie pobierając niemal o połowę mniej energii elektrycznej.

  Użytkownik takiego ledowego oświetlenia może zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną, ale nie pozostaje też biernym wobec natury stosując ekologiczną technologię LED.

  Dodatkową zaletą oświetlenia LED jest długa żywotność diod, która w przypadku wielu producentów określana jest na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin. Należy dodać, że wydajność świetlna klasycznych świetlówek liniowych stosowanych zarówno w oświetleniu akwarystycznym jak i ogólnym, spada po roku użytkowania nawet o połowę. Porównując deklarowaną trwałość diod LED i zbadaną już żywotność tradycyjnych świetlówek widać, że lampy LED mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na kolejne oszczędności.

  Jedynym słabym ogniwem jest awaryjność zasilaczy LED stosowanych w ledowym oświetleniu, które częściej psują się niż wypalają same diody.

  Zalety "świetlówek" ledowych LEDDY TUBE Day&Night

  Lampki akwarystyczne LEDDY TUBE Day&Night:

  ● produkowane są w oparciu o nowatorską metodę diod LED
  ● w jednej lampie mają możliwość ustawienia trzech różnych trybów oświetlenia: dzienne, pośrednie i nocne
  ● pobierają niemal o połowę mniej energii elektrycznej niż świetlówki liniowe
  ● są ekologiczne - nie zawierają rtęci, ani innych metali ciężkich
  ● diody LED mają długą żywotność określaną na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin

  Należy dodać, że wydajność świetlna klasycznych świetlówek liniowych stosowanych zarówno w oświetleniu akwarystycznym jak i ogólnym, spada po roku ich użytkowania nawet o połowę. Porównując deklarowaną trwałość diod LED i zbadaną już żywotność tradycyjnych świetlówek widać, że lampy LED z systemem autoregeneracji mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na kolejne oszczędności.

  Jedynym słabym ogniwem jest awaryjność zasilaczy LED stosowanych w ledowym oświetleniu, które częściej psują się niż wypalają same diody.

  LEDDY TUBE Day&Night - ledowy zamiennik dla liniowych świetlówek T8 i T5

  W przypadku modułów RETROFIT w komplecie są już specjalne adaptery T5 i T8, które umożliwiają łatwą zamianę świetlówki liniowej (T5 lub T8) na ten właśnie moduł LED bez konieczności zakupu nowych oprawek czy zasilaczy.

  W nowej wersji Day&Night takich adapterów nie ma w komplecie. Producent wyszedł z założenia, że nie każdemu są one potrzebne, ponieważ lampę można zamocować bezpośrednio do pokrywy za pomocą uchwytów. Jeśli ktoś posiada starą pokrywę świetlówkową, może oczywiście dodatkowo dokupić adaptery i zamienić świetlówki na LEDDY TUBE Day&Night.

  Jakie świetlówki zastępuje LEDDY TUBE D&N?

  Po zakupie adapterów i dodaniu ich do tuby LED może ona zastępować (w pokrywie z oprawkami) tradycyjne świetlówki T5 lub T8.
  I tak:

  ● lampa o mocy 7W - zamiennik dla świetlówki T8 15W (ok. 45 cm) lub T5 24W (ok. 45 cm)
  ● lampa o mocy 10W - zamiennik dla świetlówki T8 18W (ok. 60 cm) lub T5 24W (ok. 55 cm)
  ● lampa o mocy 14W - zamiennik dla świetlówki T8 30W (ok. 90 cm) lub T5 39W (ok. 85 cm)
  ● lampa o mocy 17W - zamiennik dla świetlówki T8 36W (ok. 120 cm) lub T5 54W (ok. 115 cm)

  Producent ma również w ofercie dwie pośrednie nietypowe długości oznaczone literą J, tzn. 14W J i 17W J.
  ● lampa o mocy 14W z oznaczeniem J - zamiennik dla świetlówki T8 25W (ok. 75 cm) lub T5 35W (ok. 75 cm)
  ● lampa o mocy 17W z oznaczeniem J - zamiennik dla świetlówki T8 54W (ok. 105 cm) lub T5 38W (ok. 105 cm)

  Podobne produkty

  W sklepie AQUA-LIGHT oferujemy Państwu również moduły LEDDY TUBE w wersji RETRO FIT czyli lampy emitujące jeden konkretny rodzaj światła. Retrofit posiadają adaptery w komplecie.

  Dostępne w wersji SUNNY 6500K, PLANT 8000K, a także moduły do akwariów morskich w opcji MARINE 10000K lub ACTINIC.

  ● zamiennik dla świetlówki T8 15W (ok. 45 cm) lub T5 24W (ok. 45 cm) - moc 8W, wersja SUNNY
  ● zamiennik dla świetlówki T8 18W (ok. 60 cm) lub T5 24W (ok. 55 cm) - moc 10W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC
  ● zamiennik dla świetlówki T8 30W (ok. 90 cm) lub T5 39W (ok. 85 cm) - moc 16W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC
  ● zamiennik dla świetlówki T8 36W (ok. 120 cm) lub T5 54W (ok. 115 cm) - moc 18W, wersja SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC.

 • Belki LEDDY SLIM Aquael

  Ledowe lampy (belki) akwarystyczne LEDDY SLIM firmy Aquael to nowoczesne oświetlenie LED, które jest idealnym zamiennikiem dla tradycyjnego oświetlenia świetlówkowego w akwariach otwartych.

  Leddy Slim produkowane są w kilku opcjach światła: SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC, podobnie jak inne lampy i moduły LED marki Aquael. Lampy LEDDY SLIM produkowane są w Polsce.

  Sunny zapewnia idealne białe światło dobrane do potrzeb akwarystyki. Dzięki temu wspomagany jest rozwój roślin w zbiorniku, a kolorystyka fauny i flory jest dobrze odwzorowana. Rozsuwany panel umożliwia użytkowanie tych lamp akwariowych w zbiornikach o nietypowych rozmiarach.

  LEDDY SLIM - oszczędne i ekologiczne lampy LED do akwarium

  Nowoczesna technologia LED jest coraz częściej wykorzystywana w oświetleniu akwarystycznym.

  Lampy akwarystyczne LED produkowane w oparciu o tą nowatorską metodę emitują tą samą lub zbliżoną ilość światła do tradycyjnych świetlówek, jednocześnie pobierając niemal o połowę mniej energii elektrycznej.

  Użytkownik takiego ledowego oświetlenia może zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną, ale nie pozostaje też biernym wobec natury stosując ekologiczną technologię LED.

  Dodatkową zaletą oświetlenia LED jest długa żywotność diod, która w przypadku wielu producentów określana jest na poziomie kilkudziesięciu tysięcy godzin. Należy dodać, że wydajność świetlna klasycznych świetlówek liniowych stosowanych zarówno w oświetleniu akwarystycznym jak i ogólnym, spada po roku użytkowania nawet o połowę. Porównując deklarowaną trwałość diod LED i zbadaną już żywotność tradycyjnych świetlówek widać, że lampy LED mogą być użytkowane przez wiele lat bez konieczności wymiany, co pozwala na kolejne oszczędności.

  Jedynym słabym ogniwem jest awaryjność zasilaczy LED stosowanych w ledowym oświetleniu, które częściej psują się niż wypalają same diody.

  Zalety "belek" ledowych LEDDY SLIM

  • kompleksowe: wspomagają rozwój roślin i dobrze odwzorowują barwy
  • uniwersalne: zapewniają korzystne warunki świetlne w akwariach o różnych długościach
  • energooszczędne: niski pobór mocy
  • ekologiczne: nie zawierają rtęci, ani innych metali ciężkich
  • nowoczesne: szklany płaski panel o prostym, ale nowatorskim designie
  • łatwe w montażu: instalacja na szybie akwarium za pomocą dwóch uchwytów umieszczonych po obu stronach lampy LED
  • funkcjonalne: ruchome uchwyty umożliwiają przesuwanie i ustawienie panelu nad wybranym miejscem w akwarium

  Dostępne barwy światła w lampach LEDDY SLIM

  W sklepie AQUA-LIGHT oferujemy Państwu lampy LEDDY SLIM firmy AQUAEL w wersji SUNNY, PLANT, MARINE i ACTINIC.

  Dostępne są wersje:

  ● SUNNY 6500K o mocach 5W, 10W, 32W, 36W
  ● PLANT 8000K o mocach 5W, 10W, 32W, 36W
  ● MARINE 10000K 32W, 36W
  ● ACTINIC 32W, 36W

  oraz wersje LEDDY SLIM DUO o połączonych dwóch barwach światła - białe światło o temperaturze barwowej 6500K zbliżonej do światła słonecznego i światło idealne dla roślin o temp. barw. 8000K:

  ● SUNNY+PLANT / 6500K+8000K o mocy 10W, 16W
  ● MARINE+ACTINIC / 8000K+blue actinic o mocy 10W

  Lampy w wersji SUNNY 6500K emitują białe światło o temperaturze barwowej zbliżonej do światła słonecznego. Dzięki temu naturalne kolory roślin i zwierząt są dobrze odwzorowane, a obserwacja akwarium jest samą przyjemnością.

  Wersja PLANT 8000K przeznaczone są do akwariów z obsadą roślinną - w widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Stosowanie tego modułu powoduje szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.

  Lampy w wersji MARINE 10000K i ACTNIC przeznaczone są do akwariów morskich.
  Światło o temperaturze barwowej 10000K (MARINE) wspomaga wzrost roślin wodnych i korali - duża ilość składników czerwonego i niebieskiego światła w widmie.
  Światło o temperaturze barwowej (ACTINIC) z dużym udziałem w widmie światła aktynicznego (niebieskiego) pobudza niebieskie i zielone pigmenty fluorescencyjne wielu korali dając bardzo efektowny wygląd mieszkańców akwarium.

  Moduły LEDDY TUBE Aquael - widmo SUNNY, PLANT, MARINE, ACTINIC od AQUA-LIGHT. Ledowe zamienniki ECOLIGHT 9W i 11W.

 • Belki do świetlówek LED

  Belki oświetleniowe oparte o nowoczesną i ekologiczną technologię LED.

  Belki przeznaczone są do montażu w pokrywach akwariowych lub nad otwartymi zbiornikami. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, np. belki marki Juwel wykorzystują wytrzymałe tworzywo ze specjalną membraną pozwalającą na wymianę powietrza wewnątrz belki.

  Belki wyposażone są w osprzęt elektryczny odpowiedni do zasilania diod LED i świetlówek LED, specjalne uchwyty montażowe i oprawki hermetyczne lub bryzgoszczelne.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
 • LEDDY SLIM DUO 16W - Sunny-Plant&Night 8000K AQUAEL biała

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY-PLANT&NIGHT.  Połączone trzy opcje barwy światła - SUNNY białe światło (7000K) zbliżone do światła słonecznego i PLANT światło idealne dla roślin (9000K). Uzupełniona o niebieskie nocne światło NIGHT. Kolory ryb i roślin dobrze odwzorowane. Przeznaczona do otwartych akwariów. Polski...

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY-PLANT&NIGHT....

  209,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 17W J 2.0 AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 38W (105cm) i T5 54W (105cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Następca lamp RETRO Fit. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt! Model LEDDY TUBE 17W...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 38W (105cm) i T5 54W (105cm) do akwariów - seria LEDDY...

  169,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE ACTINIC 2.0 10W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja ACTINIC 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit Actinic 10W. Emituje światło o barwie aktynicznej - wzmocnione pasma niebieskie w widmie. Przeznaczony do montażu w pokrywach akwarystycznych.Polski produkt! Długość (bez adapterów): ok. 42 cm Model LEDDY TUBE ACTINIC 2.0...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

  159,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE ACTINIC 2.0 14W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 25W i 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja ACTINIC 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit Actinic 16W. Emituje światło o barwie aktynicznej - wzmocnione pasma niebieskie w widmie. Przeznaczony do montażu w pokrywach akwarystycznych.Polski produkt! Długość (bez adapterów): ok. 70 cm Model LEDDY TUBE ACTINIC 2.0...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 25W i 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE,...

  199,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT MARINE 10W 10000K AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów morskich i słodkowodnych - seria LEDDY TUBE, wersja MARINE Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit MARINE 10W. Emituje białe światło o temperaturze barwowej 10000K, dzięki któremu kolory ryb i roślin są dobrze odwzorowane. Przeznaczony do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt! Model...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów morskich i słodkowodnych -...

  119,99 zł
  W magazynie
 • LEDDY SLIM DAY&NIGHT SUNNY 10W AQUAEL biała

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp LEDDY SLIM SUNNY 10W. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu na otwartych akwariach. Polski produkt! Do akwariów o długości: 50-70cm Model LEDDY SLIM 10W...

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp...

  139,99 zł
  W magazynie
 • LEDDY SLIM DAY&NIGHT SUNNY 4,8W AQUAEL biała

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp LEDDY SLIM SUNNY 5W. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu na otwartych akwariach. Polski produkt! Do akwariów o długości: 20-30cm Model LEDDY SLIM 4,8W...

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp...

  103,99 zł
  W magazynie
 • Moduł oświetlenia LED LEDDY TUBE PLANT 4,8W 8000K AQUAEL

  Uniwersalny moduł oświetleniowy LED do akwariów roślinnych, wersja PLANT. Dzięki wzmocnieniu pasm niebieskich i czerwonych w widmie zapewniają szybki wzrost nawet bardziej wymagających gatunków roślin akwariowych. Przeznaczony do montażu w lampkach DECOLIGHT, DECOLIGHT DUO lub w pokrywach akwarystycznych. Zamiennik ECOLIGHT 11W. Polski produkt! Model...

  Uniwersalny moduł oświetleniowy LED do akwariów roślinnych, wersja PLANT. Dzięki...

  89,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE MINI 3W AQUAEL

  Moduł LED do małych akwariów - seria LEDDY TUBE MINI, wersja SUNNY. Przeznaczona do montażu w pokrywach akwarystycznych. Rekomendowana do zestawów Aquael Leddy Mini Creative Set. Polski produkt! Model LEDDY TUBE MINI 3WNumer kat. 123408

  Moduł LED do małych akwariów - seria LEDDY TUBE MINI, wersja SUNNY. Przeznaczona do...

  49,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE ACTINIC 2.0 17W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja ACTINIC 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit Actinic 18W. Emituje światło o barwie aktynicznej - wzmocnione pasma niebieskie w widmie. Przeznaczony do montażu w pokrywach akwarystycznych.Polski produkt! Długość (bez adapterów): ok. 102 cm Model LEDDY TUBE ACTINIC 2.0...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

  205,99 zł
  W magazynie
 • Elektroniczny sterownik akwarystyczny SOCKET link DUO AQUAEL

  Sterownik akwarystyczny do zdalnej kontroli urządzeń w akwarium. Możliwość podłączenia dwóch urządzeń z płaską wtyczką (typ C) o mocy do 250W każde. Współpracuje z: • oświetleniem • pompą cyrkulacyjną • sterylizatorem • zaworem solenoidowym • kablem grzewczym • pompami infuzyjnymi itp. Model SOCKET LINK DUONumer kat. 115314

  Sterownik akwarystyczny do zdalnej kontroli urządzeń w akwarium. Możliwość podłączenia...

  189,99 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 10W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 10W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): 41,5 cm Strumień świetlny: 730 lm Model LEDDY TUBE...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

  149,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 17W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 18W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): ok. 102 cm Strumień świetlny: 1180 lm Model LEDDY TUBE...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

  197,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 14W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 16W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): 70 cm Strumień świetlny: 1000 lm Model LEDDY TUBE...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

  174,99 zł
  W magazynie
 • Uchwyty mocujące DUBLED do modułów LEDDY TUBE i RETROFIT firmy AQUAEL

  Komplet 2 uchwytów przeznaczonych do prostego rozbudowania systemu oświetlenia w akwarium. Do modułów wymiennych LEDDY TUBE, RETROFIT, GLOSSY firmy AQUAEL w pokrywach akwarystycznych i belkach. Model DUBLED LEDDY TUBE MOUNTING 2 szt. Numer kat. 123410

  Komplet 2 uchwytów przeznaczonych do prostego rozbudowania systemu oświetlenia w...

  13,99 zł
  W magazynie
 • Adaptery do modułów LEDDY TUBE D&N / 2.0 / RETROFIT firmy AQUAEL

  Komplet adapterów wraz z końcówkami T5 i T8 przeznaczonych do montażu modułów wymiennych LEDDY TUBE / PLANT 2.0 / ACTINIC 2.0 / RETROFIT firmy AQUAEL w standardowych pokrywach akwarystycznych z zamontowanymi oprawkami. Komplet do montażu 1 tuby. Model Leddy Tube retrofit adapter T5/T8Numer kat. 123758

  Komplet adapterów wraz z końcówkami T5 i T8 przeznaczonych do montażu modułów...

  28,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 17W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W (120cm) i T5 54W (115-120cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W (120cm) i T5 54W (115-120cm) do akwariów - seria...

  169,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 14W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W (90 cm) i T5 39W (85 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W (90 cm) i T5 39W (85 cm) do akwariów - seria LEDDY...

  163,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 10W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W (60 cm) i T5 24W (55 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W (60 cm) i T5 24W (55 cm) do akwariów - seria LEDDY...

  117,99 zł
  W magazynie
 • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 7W AQUAEL

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 15W i T5 24W (45 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Przeznaczona do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

  Zamiennik LED dla świetlówek T8 15W i T5 24W (45 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE,...

  109,99 zł
  W magazynie
 • LEDDY SLIM DUO 16W - Sunny 6500K + Plant 8000K AQUAEL biała

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY+PLANT.  Połączone dwie barwy światła - światło o temperaturze barwowej 6500K i 8000K. Kolory ryb i roślin dobrze odwzorowane. Przeznaczona do montażu na otwartych akwariach. Polski produkt! Numer kat. 115557 Kolor biały PRODUKT NIEDOSTĘPNY! Zastąpiony przez LEDDY SLIM DUO...

  Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY+PLANT.  Połączone...

  209,99 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
 • Belka MultiLux LED 150cm 2x1200mm LED Day + LED Nature JUWEL czarna

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 150 - 2x 1200mm przeznaczona do akwariów Juwel z zamontowaną na stałe górną ramą. Wersja na 2 świetlówki LED, długość belki 150 cm. W komplecie ze świetlówkami Juwel LED DAY 1200mm i LED NATURE 1200mm. Światło o temperaturze barwowej 9000K + 6500K idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 46515 Kolor czarny

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 150 - 2x 1200mm przeznaczona do akwariów Juwel z...

  799,99 zł
  W magazynie
 • Belka MultiLux LED 120cm 2x 1047mm LED Day + LED Nature JUWEL czarna

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 120 - 2x 1047 mm przeznaczona do akwariów Juwel z zamontowaną na stałe górną ramą. Wersja 2x 1047 mm, długość 120 cm. W komplecie ze świetlówkami Juwel LED DAY 1047 mm i LED NATURE 1047 mm. Światło o temperaturze barwowej 9000K + 6500K idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 46512 Kolor czarny Produkt na zamówienie!

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 120 - 2x 1047 mm przeznaczona do akwariów Juwel z...

  699,99 zł
  W magazynie
 • Belka MultiLux LED 100cm 2x 895mm LED Day + LED Nature JUWEL czarna

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 100 - 2x 895mm przeznaczona do akwariów Juwel z zamontowaną na stałe górną ramą. Wersja 2x 895mm, długość 100 cm. W komplecie ze świetlówkami Juwel LED DAY 895mm i LED NATURE 895mm. Światło o temperaturze barwowej 9000K + 6500K idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 46510 Kolor czarny Produkt na zamówienie!

  Belka oświetleniowa LED MultiLux 100 - 2x 895mm przeznaczona do akwariów Juwel z...

  629,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów

Śledź nas na Facebooku