Świetlówki Power Compact (kompaktowe)

Nowe produkty

Świetlówki Power Compact (kompaktowe) Ilość produktów: 44

Świetlówki kompaktowe o kształcie zbliżonym do wydłużonego U (wciskane) lub w kształcie spirali (wkręcane), posiadające trzonek z jednej strony. To nowoczesne świetlówki o wysokiej emisji światła zbliżonej do świetlówek T5.

W wersji dwupinowej G23 (z dwoma wyjściami) mają wbudowany zapłonnik i współpracują tylko z układem indukcyjnym (statecznik...

Świetlówki kompaktowe o kształcie zbliżonym do wydłużonego U (wciskane) lub w kształcie spirali (wkręcane), posiadające trzonek z jednej strony. To nowoczesne świetlówki o wysokiej emisji światła zbliżonej do świetlówek T5.

W wersji dwupinowej G23 (z dwoma wyjściami) mają wbudowany zapłonnik i współpracują tylko z układem indukcyjnym (statecznikiem indukcyjnym) podłączonym szeregowo w obwód zasilania 230V.

W wersji czteropinowej 2G7 i 2G11 (z czterema wyjściami) mogą być zasilane przez tradycyjny statecznik indukcyjny i zapłonnik lub elektroniczny układ zapłonowy (statecznik elektroniczny).

Podkategorie

 • z trzonkiem G23

  Świetlówki kompaktowe z trzonkiem G23 w wersji dwupinowej (z dwoma wyjściami) mają wbudowany zapłonnik i współpracują tylko z układem indukcyjnym (statecznikiem indukcyjnym) podłączonym szeregowo w obwód zasilania 230V.

 • z trzonkiem 2G11

  Świetlówki kompaktowe z trzonkiem 2G11 w wersji czteropinowej (z czterema wyjściami) mogą być zasilane przez tradycyjny statecznik indukcyjny i zapłonnik lub elektroniczny układ zapłonowy (statecznik elektroniczny).

 • z trzonkiem 2G7

  Świetlówki kompaktowe z trzonkiem 2G7 w wersji czteropinowej (z czterema wyjściami) mogą być zasilane przez tradycyjny statecznik indukcyjny i zapłonnik lub elektroniczny układ zapłonowy (statecznik elektroniczny).

  Szczegóły dotyczące zasilania świetlówek 2G7 zawsze określa producent - prosimy sprawdzać te informacje w opisie konkretnego produktu.

 • z gwintem E14

  Zintegrowane świetlówki kompaktowe umożliwiające montaż w miejscu zwykłych żarówek o gwincie E14 (świecowe).

 • z gwintem E27

  Zintegrowane świetlówki kompaktowe umożliwiające montaż w miejscu zwykłych żarówek o gwincie E27.

 • z trzonkiem G24-d 2piny

  Świetlówki kompaktowe z trzonkiem G24-d w wersji dwupinowej (z dwoma wyjściami). Przeznaczone do ogólnego oświetlenia: sklepów, biur, hoteli, restauracji, ale mogą być stosowane też w przemyśle.

 • 2D z trzonkiem GR10q 4piny

  Świetlówki 2D z trzonkiem GR10q w wersji czteropinowej. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia wnętrz: sklepów, biur, hoteli, restauracji, itp.

 • 2D z trzonkiem GR8 2piny

  Świetlówki 2D z trzonkiem GR8 w wersji dwupinowej. Przeznaczone do ogólnego oświetlenia wnętrz: sklepów, biur, hoteli, restauracji, itp.

 • kołowe

  Świetlówki w kształcie pierścienia stosowane w oświetleniu wnętrz. Przeznaczone do opraw oświetleniowych sufitowych i ściennych. Nadaje się do opraw wpuszczanych, wiszących i montowanych na ścianie.

  Stosowane w oświetleniu biur, sklepów, hoteli, restauracji, a nawet pomieszczeń w domach i mieszkaniach.

  Dostępne na rynku rodzaje: T5 (średnica rurki 16mm) i T8 (średnica rurki 26mm).

  Szeroka gama barw światła.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

Śledź nas na Facebooku