z trzonkiem G5

Filtr

Trzonek
Rodzaj świetlówki
Długość świetlówki

Nowe produkty

z trzonkiem G5 Ilość produktów: 10

Świetlówki / promienniki o średnicy 16mm (jak tradycyjne świetlówki T5) z trzonkiem G5 służące do sterylizacji wody i powietrza. Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie i powietrzu, przez co zmniejszają ryzyko zakażeń tymi drobnoustrojami. Mogą współpracować zarówno ze statecznikami indukcyjnymi, jak i elektronicznymi.   UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów żywych na bezpośrednie...

Świetlówki / promienniki o średnicy 16mm (jak tradycyjne świetlówki T5) z trzonkiem G5 służące do sterylizacji wody i powietrza.

Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie i powietrzu, przez co zmniejszają ryzyko zakażeń tymi drobnoustrojami.

Mogą współpracować zarówno ze statecznikami indukcyjnymi, jak i elektronicznymi.

 

UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów żywych na bezpośrednie działanie ich światła.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Śledź nas na Facebooku