Pokrywy oświetleniowe

Nowe produkty

Pokrywy oświetleniowe Ilość produktów: 20

Pokrywy oświetleniowe do akwariów wykonane z aluminiumlub tworzywa sztucznego. Jest to doskonała propozycja zarówno dla małych zbiorników, akwariów średniej wielkości, jak i do zbiorników o ponadprzeciętnych rozmiarach (pokrywy z aluminium). Pokrywy wyposażone są w system klapek ułatwiających karmienie ryb, a także dyskretnie umieszczony wypust pozwalający na podłączenie niezbędnego osprzętu (filtra i grzałki). Dostępne w różnej kolorystyce.

Podkategorie

 • Pokrywy z tworzywa ze świetlówkami T8

  Pokrywy oświetleniowe  Aristo i Selecto firmy Diversa wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego to doskonała propozycja dla małych zbiorników lub akwariów średniej wielkości. Spełniają one aktualne europejskie normy bezpieczeństwa (IP 67), mają klapkę ułatwiającą karmienie rybek i dyskretnie umieszczony wypust pozwalający na podłączenie filtra i grzałki. W komplecie z pokrywą znajdują się świetlówki liniowe T8 o średnicy 26mm firmy Diversa. Bardzo prosty sposób montażu. Dostępna kolorystyka: czarny lub buk.

 • Pokrywy aluminiowe do świetlówek T8

  Aluminium to jeden z najbardziej szlachetnych materiałów wykorzystywanych w akwarystyce - niezastąpiona trwałość, różnorodność kolorów, jak również zastosowanie do zbiorników o ponadprzeciętnych rozmiarach to zalety pokryw aluminiowych. Pokrywy te gwarantują również lepszą wydajność oświetlenia, gdyż aluminium to materiał o wysokim współczynniku odbicia światła.

  Pokrywy aluminiowe T8 to produkty wysokiej jakości:

  - wykonane ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych,
  - spełniające aktualne europejskie normy bezpieczeństwa (IP 67),
  - dające możliwość regulacji sposobu iluminacji akwarium za pomocą przesuwnych belek oświetleniowych,
  - z systemem klapek ułatwiających utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy,
  - z dyskretnie umieszczonymi otworami pozwalającymi na podłączenie niezbędnego osprzętu,
  - tworzące idealnie dopasowany komplet z akwarium,
  - o prostym montażu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Śledź nas na Facebooku