z trzonkiem 4-pinowym jednostronnym

Filtr

Włączone filtry:
  Producent
  Rodzaj świetlówki
  Długość świetlówki

  Nowe produkty

  z trzonkiem 4-pinowym jednostronnym Ilość produktów: 7

  Świetlówki / promienniki posiadające trzonek 4P-SE tzw. jednostronny, służące do sterylizacji wody i powietrza. Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie i powietrzu, przez co zmniejszają ryzyko zakażeń tymi drobnoustrojami. Bywają także stosowane w maszynach i urządzeniach służących do sterylizacji opakowań żywnościowych i sterylizacji jaj kurzych.   UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów...

  Świetlówki / promienniki posiadające trzonek 4P-SE tzw. jednostronny, służące do sterylizacji wody i powietrza.

  Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie i powietrzu, przez co zmniejszają ryzyko zakażeń tymi drobnoustrojami.

  Bywają także stosowane w maszynach i urządzeniach służących do sterylizacji opakowań żywnościowych i sterylizacji jaj kurzych.

   

  UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów żywych  na bezpośrednie działanie ich światła.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Śledź nas na Facebooku