Świetlówki T8

Filtr

Włączone filtry:
  Trzonek
  Rodzaj świetlówki
  Długość świetlówki

  Nowe produkty

  Świetlówki T8 Ilość produktów: 6

  Świetlówki UV-A T8 o średnicy 26 mm (trzonek G13) przeznaczone do stosowania w lampach owadobójczych. Zwane również potocznie jako "świetlówki owadobójcze". Aktualnie w ofercie sklepu AQUA-LIGHT dostępne są świetlówki UV-A T8 firm PHILIPS i ANS-Lighting. Emitują one promieniowanie UV-A w zakresie długości fali 350-400 nm, które przyciąga owady latające. Świetlówki PHILIPS mają zastosowanie również w reprografii. Z uwagi na to, że emitują promieniowanie UVA, nie nadają się do ogólnego...

  Świetlówki UV-A T8 o średnicy 26 mm (trzonek G13) przeznaczone do stosowania w lampach owadobójczych. Zwane również potocznie jako "świetlówki owadobójcze".

  Aktualnie w ofercie sklepu AQUA-LIGHT dostępne są świetlówki UV-A T8 firm PHILIPS i ANS-Lighting. Emitują one promieniowanie UV-A w zakresie długości fali 350-400 nm, które przyciąga owady latające. Świetlówki PHILIPS mają zastosowanie również w reprografii.
  Z uwagi na to, że emitują promieniowanie UVA, nie nadają się do ogólnego oświetlenia.

  Świetlówki PHILIPS występują w opcji SECURA z folią antyrozbryzgową HACCP oraz jako tradycyjne wersje niefoliowane. Na życzenie istnieje możliwość foliowania również innych świetlówek dostępnych bez folii.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Śledź nas na Facebooku