Stateczniki i układy zapłonowe do lamp HQI, sodowych, rtęciowych

Nowe produkty

Stateczniki i układy zapłonowe do lamp HQI, sodowych, rtęciowych Ilość produktów: 41

Sklep AQUA-LIGHT jest miejscem, w którym każdy hobbysta i profesjonalista znajdzie odpowiednie dla siebie oświetlenie akwarystyczne i wszystkie podzespoły niezbędne do uruchomienia danego systemu oświetlenia. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń niezbędnych do zapłonu i prawidłowej pracy lamp wyładowczych metalohalogenkowych typu HQI, lamp sodowych i rtęciowych. Każda lampa wymaga podzespołów o specyficznych parametrach, zawsze dostosowanych do prądu lampy oraz jej mocy. W ofercie sklepu znajduje się wiele modeli stateczników magnetycznych i...

Sklep AQUA-LIGHT jest miejscem, w którym każdy hobbysta i profesjonalista znajdzie odpowiednie dla siebie oświetlenie akwarystyczne i wszystkie podzespoły niezbędne do uruchomienia danego systemu oświetlenia. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń niezbędnych do zapłonu i prawidłowej pracy lamp wyładowczych metalohalogenkowych typu HQI, lamp sodowych i rtęciowych. Każda lampa wymaga podzespołów o specyficznych parametrach, zawsze dostosowanych do prądu lampy oraz jej mocy.

W ofercie sklepu znajduje się wiele modeli stateczników magnetycznych i elektronicznych, a także układy zapłonowe i kondensatory mocy biernej .

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Śledź nas na Facebooku