z trzonkiem G23

Filtr

Włączone filtry:
  Trzonek
  Rodzaj świetlówki

  Nowe produkty

  z trzonkiem G23 Ilość produktów: 13

  Świetlówki / promienniki z wbudowanym zapłonnikiem posiadające trzonek G23 2-pinowy, służące do sterylizacji wody i powietrza. Stosowane są głównie w lampach "antyglonowych". Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie, przez co zmniejszają ryzyko jej "zawkitu". Mogą współpracować tylko ze statecznikami indukcyjnymi.   UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów żywych  na bezpośrednie działanie ich...

  Świetlówki / promienniki z wbudowanym zapłonnikiem posiadające trzonek G23 2-pinowy, służące do sterylizacji wody i powietrza.

  Stosowane są głównie w lampach "antyglonowych". Powodują "zabijanie" glonów oraz bakterii i wirusów chorobotwórczych w wodzie, przez co zmniejszają ryzyko jej "zawkitu".

  Mogą współpracować tylko ze statecznikami indukcyjnymi.

   

  UWAGA! Promieniowanie UV-C jakie generują jest niebezpieczne dla ludzi i zwierząt. Może powodować uszkodzenia wzroku oraz skóry. Nie należy narażać organizmów żywych  na bezpośrednie działanie ich światła.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

  Śledź nas na Facebooku