Oświetlenie LED

Nowe produkty

Oświetlenie LED Ilość produktów: 135

Przedstawiamy ofertę oświetlenia LED dedykowanego do akwariów, jak również do oświetlenia ogólnego. W sprzedaży dostępne są między innymi oprawy LED, świetlówki, zasilacze, zestawy przeznaczone do wymiany tradycyjnego oświetlenia T8 na LED w pokrywach akwarystycznych.

Dzięki produktom o odpowiednich parametrach technicznych, każde akwarium zostanie prawidłowo doświetlone. To z kolei, pozwala na utrzymanie nawet bardzo wymagających hodowli. Dlatego też, niezwykle istotne jest odpowiednio skomponowane oświetlenie w każdym zbiorniku.

Świetlówki LED T5 i T8 dostępne w naszej ofercie wyposażone są w wysokiej jakości diody, doskonale odwzorowujące naturalne światło.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oświetlenia.

Podkategorie

 • Oprawy LED

  Oprawy LED to doskonałe oświetlenie pełniące rolę głównego lub dodatkowego źródła światła w akwarium.

  Nowoczesny design oraz lekka obudowa i dobre parametry diod LED nadają każdemu akwarium ciekawego wyglądu i pozwalają na utrzymanie nawet wymagających hodowli w dobrej formie. 

 • Świetlówki LED

  Świetlówki LED T5 i T8 energooszczędne, o doskonałych parametrach świetlnych, przystosowane do montażu w akwariach.

  Diody LED o wysokim współczynniku oddawania barw wiernie odwzorowują naturalne barwy roślin i ryb i emitują białe naturalne światło - temperatura barwowa 6000K. Dostępne też wersje w barwie światła 4000K.

  Dostarczają znakomitej jakości światła i pozwalają zaoszczędzić energię

 • Moduły LED

  Moduły oświetleniowe LED - energooszczędne i łatwe w montażu

  W tej kategorii znajdziecie Państwo wymienne moduły oświetleniowe z serii LEDDY TUBE oraz LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL.

  Moduły LEDDY TUBE to ledowe zamienniki tradycyjnych modułów ECOLIGHT 9W i 11W, a stosowane są w lampkach DECOLIGHT i DECOLIGHT DUO oraz wielu pokrywach akwarystycznych AQUAEL czy AQUASZUT.

  Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT to ledowe zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych T5 i T8 z trzonkami G5 i G13.  Te moduły z kolei stosowane są w pokrywach oświetleniowych do akwarium (zarówno pokrywy z tworzywa, jak i aluminiowe) bardzo różnych producentów, np. Zoolight, Aquael, Wromak, Diversa, Wiwal i wielu innych.

  Moduły z obu serii występują w wersji SUNNY 6500K, PLANT 8000K, MARINE 10000K i ACTINIC 20000K.

  Ze względu na różnorodną temperaturę barwową - 6500K, 8000K, 10000K i 20000K, można dobrać odpowiednią opcję barwy światła do każdego akwarium - można je użyć jako oświetlenie do ogólnego akwarium słodkowodnego, akwarium typowo roślinnego, ale też akwarium morskiego.

  Ledowe zamienniki dla tradycyjnych źródeł światła w akwarium słodkowodnym i morskim

  Prezentowane ledowe moduły z szeroko rozumianej rodziny LEDDY TUBE są zamiennikami tradycyjnych źródeł światła: modułów ECOLIGHT (LEDDY TUBE) czy liniowych świetlówek T5 i T8 (LEDDY TUBE RETRO FIT).

  Szczególnie popularne liniowe świetlówki T5 (średnica 16 mm) i świetlówki T8 (średnica 26 mm), które zazwyczaj są na standardowym wyposażeniu pokrywy akwarystycznej kupowanej w sklepach zoologicznych lub u producentów pokryw oświetleniowych, można w bardzo prosty sposób zamienić na oświetlenie ledowe RETRO FIT.

  Zamiana świetlówki na moduł LED jest bardzo uproszczona i idealna dla osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy, żeby podłączyć świetlówkę LED, zasilacz i oprawki przy wymianie tradycyjnego oświetlenia na LED. Nie ma tu potrzeby zmiany zasilacza - jak to jest w przypadku wielu świetlówek LED (statecznik świetlówkowy zamieniamy na zasilacz LED, jeśli ledowa świetlówka nie wbudowanego zasilacza). Nie ma też potrzeby zmiany oprawek np. hermetycznych np. z T8 na T8, ponieważ producent dostosował ten moduł LED zarówno do tradycyjnych tub T5, jak i T8 dostarczając w zestawie specjalne końcówki z trzonkami G5 i G13, które są bardzo łatwe w montażu.

  Wystarczy tylko włożyć je do swojej pokrywy w już zamocowane oprawki i podłączyć przewód do zasilania z gniazda elektrycznego.

 • Zestawy LED

  Kompleksowe zestawy oświetlenia LED i zestawy hybrydowe (LED + świetlówka akwarystyczna) przystosowane do samodzielnego montażu w pokrywach oświetleniowych w akwariach o różnej długości.

  Są to idealne zestawy dla osób chcących zamienić tradycyjne oświetlenie T8 zamontowane fabrycznie w akwariach na energooszczędne i nowoczesne oświetlenie LED T5

 • Zasilacze LED

  Produkty oparte na technologii LED np. świetlówki LED bez wbudowanego zasilacza, moduły LED, taśmy LED, wymagają najczęściej prądu stałego 12V (standardowe napięcie sieciowe w Polsce ~ 230V). Do ich prawidłowego działania niezbędne jest użycie specjalnych zasilaczy LED, które zamieniają napięcie sieciowe 230V na prąd stały 12V. 

  Podłączenie świetlówki LED do tradycyjnego statecznika lub bezpośrednio do napięcia sieciowego 230V spowoduje jej trwałe uszkodzenie. 

 • Żarówki liniowe LED

  Żarówki liniowe LED przeznaczone do oświetlania miejscowego we wnętrzach, głównie przy lustrach w domach, hotelach czy restauracjach. Mogą być również stosowane w oprawach podszafkowych.

  Oprawy takie powinny być wyposażone w odpowiednie gniazda pasujące do trzonków S14s (2p - podwójne) i S14d (1p - pojedyncze). 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 135 elementów

Śledź nas na Facebooku