Odbłyśniki do świetlówek

Nowe produkty

Odbłyśniki do świetlówek Ilość produktów: 41

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwarystów boryka się z problemem niewystarczającej ilości światła w akwarium. Kupno dodatkowej świetlówki jest kosztowne, a czasem nawet niemożliwe z powodu konstrukcji pokrywy lub belki. Odbłyśniki do świetlówek są...

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwarystów boryka się z problemem niewystarczającej ilości światła w akwarium. Kupno dodatkowej świetlówki jest kosztowne, a czasem nawet niemożliwe z powodu konstrukcji pokrywy lub belki. Odbłyśniki do świetlówek są wówczas jedynym rozwiązaniem zapewniającym optymalne warunki oświetleniowe.

W każdym zestawie odbłyśników znajdują się uchwyty montażowe pozwalające na zamocowanie świetlówki T5 lub T8 do odbłyśnika. Montaż jest bardzo prosty i szybki, a same odbłyśniki nie wpływają na wygodę użytkowania pokrywy. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy stosowaniu oprawek bryzgoszczelnych do świetlówek, które nie są mocowane do pokrywy akwarystycznej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Śledź nas na Facebooku