Odbłyśniki do świetlówek

Nowe produkty

Odbłyśniki do świetlówek Ilość produktów: 37

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej.

Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwaryst...

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej.

Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwarystów boryka się z problemem niewystarczającej ilości światła w akwarium. Kupno dodatkowej świetlówki jest kosztowne, a czasem nawet niemożliwe z powodu konstrukcji pokrywy lub belki. Odbłyśniki do świetlówek są wówczas jedynym rozwiązaniem zapewniającym optymalne warunki oświetleniowe.

W każdym zestawie odbłyśników znajdują się uchwyty montażowe pozwalające na zamocowanie świetlówki T5 lub T8 do odbłyśnika. Montaż jest bardzo prosty i szybki, a same odbłyśniki nie wpływają na wygodę użytkowania pokrywy. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy stosowaniu oprawek bryzgoszczelnych do świetlówek, które nie są mocowane do pokrywy akwarystycznej.

Podkategorie

 • do świetlówek T5

  Odbłyśniki do świetlówek T5 o średnicy 16mm i z trzonkiem G5.

  Wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zwiększają skuteczność odbicia światła do kilkudziesięciu procent, w porównaniu do świetlówek bez odbłyśnika. Ukierunkowują strumień świetlny świetlówek T5 bezpośrednio w dół.

  W zestawie z odbłyśnikiem znajdują się uchwyty montażowe pozwalające na zamocowanie świetlówki T5. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy stosowaniu oprawek bryzgoszczelnych T5 (z przewodem) do świetlówek.

 • do świetlówek T8

  Odbłyśniki do świetlówek T8 o średnicy 26mm i z trzonkiem G13.

  Wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zwiększają skuteczność odbicia światła do kilkudziesięciu procent, w porównaniu do świetlówek bez odbłyśnika. Ukierunkowują strumień świetlny świetlówek T8 bezpośrednio w dół.

  W zestawie z odbłyśnikiem znajdują się uchwyty montażowe pozwalające na zamocowanie świetlówki T8 o średnicy 26mm. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy stosowaniu oprawek bryzgoszczelnych T8 (z przewodem) do świetlówek.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

Śledź nas na Facebooku