Kategorie

Producenci

Nowe produkty

DANE FIRMY

Właścicielem sklepu internetowego www.aqua-light.pl jest firma
AQVA-LIGHT Aleksander Warwocki z siedzibą w Gostyninie (kod pocztowy 09-500) przy ul. Sadownika 16
NIP: 971-028-14-67
REGON: 611413930

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienie może złożyć każda pełnoletnia osoba.

Wypełniając formularz rejestracyjny lub wysyłając zamówienie e-mail klient potwierdza zawarte w nim dane jako prawdziwe. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza lub podanie w zamówieniu danych teleadresowych umożliwiających dostawę zamówionego produktu.

Sklep może odmówić realizacji zamówienia, jeśli dane klienta są niepełne, jego adres e-mail jest nieprawidłowy lub nie można nawiązać kontaktu z klientem.

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie produkty przedstawione w sklepie. Przedstawione w ofercie ceny zawierają podatek VAT (ceny brutto).

Oferta sklepu jest naszą ofertą magazynową - tzn. dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty były dostępne "od ręki", a zamówienia realizowane w ciągu 24-48 godzin.

W szczególnych przypadkach realizujemy zamówienia telefoniczne. Honorujemy zamówienia składane w postaci wiadomości e-mail z pominięciem systemu zamówień w sklepie.

REALIZACJA

Po złożeniu zamówienia dostaniecie Państwo potwierdzenie mailem, które jest równoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji. List jest wysyłany automatycznie. W liście otrzymacie Państwo nr zamówienia, którym należy posługiwać się w kontaktach z obsługą sklepu. Zamówienie może zostać odrzucone z powodów, o których mowa w pkt. 2 "Składanie Zamówień". W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem osobiście (e-mail lub telefonicznie) celem indywidualnego potwierdzenia realizacji zlecenia.
W wiadomości od Nas otrzymacie Państwo także numer rachunku bankowego na które należy dokonać wpłaty w określonym terminie.

Termin realizacji wynosi do 2 dni roboczych i liczony jest od następnego dnia roboczego (w 90% przypadków jest to do 24 godzin od daty złożenia zamówienia).
Forma płatności nie wpływa na termin realizacji zamówienia

WYSYŁKA

Pocztą Polską - Pocztex 48 - opłata zryczałtowana 16,99 zł (płatność przy odbiorze) lub 13,99 zł (płatność PayU lub przelewem bankowym w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia). Cena przesyłki jest zryczałtowana i nie zależy od jej wagi. Nie pobieramy dodatkowych opłat za opakowanie.

Firmą kurierską In Post (termin dostarczenia 24 godziny do daty wysyłki) opłata zryczałtowana 19,99 zł (płatność przy odbiorze) lub 15,99 zł (płatność PayU lub przelewem bankowym w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia).

Kolejną (tańszą) opcją wysyłki jest ODBIÓR W PUNKCIE - paczkę można odebrać w wybranym punkcie pocztowym lub na stacji Orlen, a także w Paczkomacie InPost - lista punktów odbioru dostępna w Koszyku przy wyborze opcji wysyłki. Szczegóły w sekcji Dostawa.

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy: AQVA-LIGHT ul. Sadownika 16, 09-500 Gostynin

FORMY PŁATNOŚCI

1. Płatność on-line - PayU

płatność za pośrednictwem PayU przelewem elektronicznym lub kartą kredytową.


2. Przelew na konto:

potwierdzenie znajdującego się poniżej numeru rachunku bankowego otrzymacie Państwo do nas w wiadomości e-mail jaką prześlemy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Będzie to oddzielna informacja dodatkowo określająca terminem realizacji zamówienia a w wypadku paczek kurierskich także zawierająca numer przesyłki w systemie firmy kurierskiej.

Idea Bank
60 1950 0001 2006 0150 4248 0002

właścicielem konta jest firma:
AQVA-LIGHT
Aleksander Warwocki
ul. Sadownika 16
09-500 Gostynin

w temacie wpłaty proszę podać nr zamówienia lub swoje dane personalne.


3. Gotówką przy odbiorze przesyłki.

REKLAMACJA - GWARANCJA i RĘKOJMIA

Towar jest nowy i objęty gwarancją producenta/dystrybutora oraz rękojmią Sprzedawcy. Rękojmia dotyczy tylko zakupów dokonanych przez Konsumentów.

W przypadku stwierdzenia reklamacji prosimy odesłać produkt na adres lub skontaktować się e-mail lub telefonicznie ze sprzedawcą:
AQVA-LIGHT ul. Sadownika 16 09-500 Gostynin tel: (24) 235 51 57, 605 03 33 75

Do paczki proszę dołączyć dowód zakupu, wydruk e-mail z potwierdzeniem realizacji zamówienie lub pisemne oświadczenie o dacie zakupu co jest niezbędne aby dokonać naprawy, wymiany lub zwrotu.

Termin rozpatrzenia reklamacji/rękojmi to 7 dni roboczych.

PRAWO ZWROTU TOWARU

Rezygnacja z zamówienia oraz odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy ma wyłącznie Konsument, który zawarł umowę na odległość - zgodnie z przepisami prawa odstąpić od umowy nie może Przedsiębiorca, który dokonał zakupu związanego bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zarobkową.

1. Klient może zrezygnować z zamówienia, jeśli składające się na nie produkty nie zostały jeszcze przygotowane do wysyłki:

a) kontaktując się z Aqua-Light;

b) samodzielnie anulując zamówienie na stronie Sklepu Internetowego.

2. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w Sklepie Internetowym w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Bieg terminu do odstąpieniu od umowy rozpoczyna się :

- od daty otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu),

- od daty otrzymania przez Konsumenta ostatniej części zrealizowanego zamówienia – jeżeli zamówienie jest realizowane w częściach.

3. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy (stosownie do art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827)

4. Odstąpienie od umowy zgodnie z ust. 2 powyżej wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w ust. 2 powyżej (Konsument może skorzystać ze wzoru oświadczenia - formularz.pdf)

5. Konsument zobowiązany jest do zwrotu produktu w stanie niewykraczającym poza konieczny do stwierdzenia charakteru produktu, a także jego cech i funkcjonowania. 

6. Zwrot produktu dokonuje się na podstawie wypełnionego formularza zwrotu produktu wysłanego e-mail na pocztę Sprzedającego i po odesłaniu/dostarczeniu go wraz z produktami podlegającymi zwrotowi na adres: AQVA-LIGHT Aleksander Warwocki, ul. Sadownika 16, 09-500 Gostynin. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu.

7. Zwrot środków następuje niezwłocznie nie później niż 14 dni po otrzymaniu przez Sprzedającego zwracanych produktów na konto bankowe kupującego wskazane w formularzu zwrotu.

AQVA-LIGHT Aleksander Warwocki - właściciel Internetowego Sklepu nie bierze odpowiedzialności wobec osób lub firm z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych wynikłych w trakcie użytkowania oferowanych przez nas produktów niezgodnie z instrukcją użytkowania. W przypadku reklamacji towaru proszę niezwłocznie skontaktować się ze sklepem info@aqva-light.pl.

Odpowiadamy za szkody powstałe podczas transportu (sugerujemy sporządzenie właściwego dla przewoźnika protokołu szkody w momencie odbioru przesyłki). Brak protokołu nie umniejsza praw do reklamacji niewłaściwie wykonanej usługi transportowej.

Wszystkie przesyłki do nas prosimy wysyłać na adres:
AQVA-LIGHT ul. Sadownika 16 09-500 Gostynin tel: (24) 235 51 57, 605 033 375

INNE INFORMACJE

Jeśli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy w miejscu na komentarz wpisać dane firmy wraz z NIP-em.

Wszelkie dane wpisane przez klienta nie są przez nas udostępniane innym firmom lub osobom trzecim bez wiedzy i zgody klienta. Dane są przechowywane zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpienia 1997r o ochronie danych osobowych, DU nr 133 poz.883.

W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie zapytania prosimy kierować:
info@aqva-light.pl
- tel. 605 03 33 75 pn. - pt, w godz. 08.00 - 17.00

OCHRONA ŚRODOWISKA

Ceny źródeł światła sprzedawanych w sklepie AQVA-LIGHT zawierają koszt gospodarowania odpadami zgodnie z ustawą Dz.U.2005 nr 180 poz. 1495 i opłatę produktową zgodnie z ustawą DZ.U.2001 poz. 639.

Zgodnie z w/w ustawami źródła światła (świetlówki oraz lampy metalohalogenkowe) wymagają specjalistycznej utylizacji. Zużyte powinny zostać zwrócone do punku zakupu (wysyłka na koszt Klienta) lub do wyznaczonego punktu zbiórki. Ustawa nakłada na samorządy gmin obowiązek wyznaczenia takich punktów. Zbiórka jest nieodpłatna. Nie zastosowanie się do wymogów ustawy zagrożone jest sankcją karną.


POUFNOŚĆ I OCHRONA DANYCH

Firma AQVA-LIGHT Aleksander Warwocki jest właścicielem wszelkich zdjęć i opisów zamieszczonych w naszych ofertach, dlatego zabrania się ich kopiowania bez uprzedniej zgody. Pobieranie, przerabianie i publikowanie zdjęć oraz opisów są działaniami niezgodnymi z prawem autorskim i zabronione. Wykorzystanie zdjęć naszego autorstwa będzie skutkowało wystawieniem faktury za użytkowanie zdjęcia.
Wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego, a w stosunku do konsumentów również przepisy ustaw konsumenckich.

Wszelkie spory powstałe na gruncie regulaminu lub umów sprzedaży mogą być rozstrzygane:
- z Konsumentem w drodze mediacji lub przez platformę internetową http://ec.europa.eu/consumers/odr/
- z Przedsiębiorcą przez mediację lub Sąd Arbitrażowy (nazwa siedziby, adres sądu arbitrażowego najbliższy sprzedawcy) lub Sąd Powszechny właściwy dla siedziby Właściciela


Śledź nas na Facebooku