OŚWIETLENIE LED

Filtr

Włączone filtry:
  Rodzaj świetlówki
  Długość świetlówki

  Nowe produkty

  OŚWIETLENIE LED Ilość produktów: 273

  Przedstawiamy ofertę oświetlenia LED dedykowanego do akwariów, jak również do oświetlenia ogólnego. W sprzedaży dostępne są między innymi oprawy LED, świetlówki LED, zasilacze LED oraz zestawy LED przeznaczone do wymiany tradycyjnego oświetlenia T8 na LED w pokrywach akwarystycznych.

  Czy warto zamontować oświetlenie LED w akwarium?

  Każdy spo...

  Przedstawiamy ofertę oświetlenia LED dedykowanego do akwariów, jak również do oświetlenia ogólnego. W sprzedaży dostępne są między innymi oprawy LED, świetlówki LED, zasilacze LED oraz zestawy LED przeznaczone do wymiany tradycyjnego oświetlenia T8 na LED w pokrywach akwarystycznych.

  Czy warto zamontować oświetlenie LED w akwarium?

  Każdy sposób oświetlenia akwarium ma swoje wady i zalety, dlatego też spotkamy się z wieloma zwolennikami lub przeciwnikami danego rozwiązania. Wiele zależy od naszych preferencji i oczekiwań, jednak nie można, ot tak, stwierdzić, że jedno źródło światła jest lepsze od drugiego.

  Oferowane w naszym sklepie oświetlenie akwarium LED stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych liniowych świetlówek (T5/T8). Zróżnicowana temperatura barwowa oświetlenia LED sprawia, iż odpowiedni dla siebie wariant znajdą zarówno zwolennicy akwariów słodkowodnych, jak i Ci, którzy preferują akwarystykę morską. Dostępne są warianty od 4000K do 20000K (moduły LED firmy Aquael). W naszym asortymencie znajdują się również zestawy LED skomponowane specjalnie pod wymianę oświetlenia T8 w pokrywach akwarystycznych – do rodzaju świetlówki lub świetlówek LED T5 dobrany jest odpowiedni zasilacz LED. W typowo roślinnych świetlówkach T5 LED PET AquaPlant wzmocnione pasma niebieskie i czerwone sprzyjają szybkiemu wzrostowi roślin.

  Czy zatem warto zamontować lampy roślinne LED? Warto spróbować! Jeśli nie są Państwo pewni jakiej mocy bądź barwy lampa będzie odpowiednia dla danego akwarium, prosimy o kontakt. Pomożemy dobrać jak najlepsze rozwiązanie. Dzięki produktom o odpowiednich parametrach technicznych, każde akwarium zostanie prawidłowo doświetlone. To z kolei, pozwala na utrzymanie nawet bardzo wymagających hodowli. Dlatego też, niezwykle istotne jest odpowiednio skomponowane oświetlenie w każdym zbiorniku.

  Świetlówki LED T5 i T8 dostępne w naszej ofercie wyposażone są w wysokiej jakości diody, doskonale odwzorowujące naturalne światło i wspomagające proces fotosyntezy.

  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oświetlenia LED.

  Podkategorie

  • Lampy LED

   Do prawidłowego rozwoju ryb i roślin akwariowych niezbędne jest zapewnienie warunków najbliższych tym, które występują w środowisku naturalnym. Jednym z ważniejszych elementów każdego akwarium jest oświetlenie – jego parametry powinny być zbliżone do światła słonecznego charakterystycznego dla szerokości geograficznej, z której pochodzą hodowane w akwarium rośliny bądź ryby. Na szczęście, zapewnienie optymalnych warunków oświetleniowych nie stanowi dziś większego problemu. Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest montaż lamp LED.

   Lampy LED to doskonałe oświetlenie pełniące rolę głównego lub dodatkowego źródła światła w akwarium. Nowoczesny design, lekka obudowa i dobre parametry diod LED nadają każdemu akwarium ciekawego wyglądu i pozwalają na utrzymanie nawet wymagających hodowli w dobrej formie. Oprawy występują w różnych opcjach temperatury barwowej, więc bez trudu będą mogli Państwo dobrać wariant odpowiedni do swoich wymagań. Kolejnym atutem opraw LED jest fakt, iż można w nie wyposażyć niemal dowolną pokrywę akwarystyczną. Mogą też stanowić doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących  uzupełniającego światła do akwarium. A jeśli macie Państwo inny typ akwarium - bez pokrywy - to możemy zaproponować oprawy oświetleniowe LED, które montowane są na akwarium.

   Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp LED dostępnych w sklepie z oświetleniem akwarystycznym AQUA-LIGHT!

  • Świetlówki LED

   W tej kategorii znajdą Państwo świetlówki LED T5 i T8 -  energooszczędne, o doskonałych parametrach świetlnych, przystosowane do montażu w akwariach. Diody LED o wysokim współczynniku oddawania barw wiernie odwzorowują naturalne ubarwienie ryb i kolorystykę roślin. Świetlówki LED dostępne w naszym sklepie można podzielić na kilka kategorii ze względu na możliwość ich zastosowania. Są takie, które mogą być używane zarówno w ogólnym oświetleniu pomieszczeń, jak i w akwarium – świetlówki T8 LED o neutralnej barwie światła (4000K) i dziennej barwie 6000K. Są też typowo akwarystyczne wersje T5 produkowane specjalnie pod pokrywy do akwarium z hermetycznymi oprawkami T5 – świetlówki T5 LED PET. Świetlówki LED są już coraz częściej zamiennikami tradycyjnych liniowych świetlówek T8 i T5, a dzięki wysokiej wydajności pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną nawet o kilkadziesią procent.

   LED-owa rewolucja w akwarystyce

   Oświetlenie LED już na dobre stało się standardem w naszych domach i samochodach, coraz częściej stosowane jest do oświetlania budynków i ulic. Nie ma się co dziwić tak szybkiej ekspansji oświetlenia ledowego – zapewnia doskonałe parametry oświetleniowe przy stosunkowo niskim poborze energii. Wielu akwarystów było sceptycznie nastawionych do nowego źródła światła dostępnego na rynku, lecz z biegiem lat, coraz więcej osób pozytywnie podchodzi do ekonomicznych i zarazem ekologicznych rozwiązań. Nie brakuje również takich, którzy wypróbowali diody LED i powracają do tradycyjnych świetlówek – każdy ma indywidualne podejście do oświetlenia w swoim zbiorniku. Technologia nieubłaganie idzie naprzód, dlatego świetlówki LED sprawdzają się też do w akwarystyce przy oświetleniu akwarium wielogatunkowego, hodowlanego, roślinnego lub na przykład krewetkarium - składowe światła emitowanego przez diody LED sprzyjają rozwojowi roślin i ryb w akwarium. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świetlówek LED dostępnych w naszym sklepie. Jeśli planują Państwo zrezygnować z oświetlenia T8 na rzecz świetlówek LED, lecz nie wiecie, jakiej mocy powinny być nowe lampy - pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie!

  • Moduły i belki LED

   W tej kategorii znajdziecie Państwo wymienne moduły oświetleniowe z serii LEDDY TUBE oraz LEDDY TUBE RETRO FIT firmy AQUAEL.

   Moduły oświetleniowe LED do akwarium - energooszczędne i łatwe w montażu

   Moduły LEDDY TUBE to ledowe zamienniki tradycyjnych modułów ECOLIGHT 9W i 11W, a stosowane są w lampkach DECOLIGHT i DECOLIGHT DUO oraz wielu pokrywach akwarystycznych AQUAEL czy AQUASZUT.

   Moduły LEDDY TUBE RETRO FIT to ledowe zamienniki tradycyjnych świetlówek liniowych T5 i T8 z trzonkami G5 i G13.  Te moduły z kolei stosowane są w pokrywach oświetleniowych do akwarium (zarówno pokrywy z tworzywa, jak i aluminiowe) bardzo różnych producentów, np. Zoolight, Aquael, Wromak, Diversa, Wiwal i wielu innych.

   Moduły z obu serii występują w wersji SUNNY 6500K, PLANT 8000K, MARINE 10000K i ACTINIC 20000K.

   Ze względu na różnorodną temperaturę barwową - 6500K, 8000K, 10000K i 20000K, można dobrać odpowiednią opcję barwy światła do każdego akwarium - można je użyć jako oświetlenie do ogólnego akwarium słodkowodnegoakwarium typowo roślinnego, ale też akwarium morskiego.

   Ledowe zamienniki dla tradycyjnych źródeł światła w akwarium słodkowodnym i morskim

   Prezentowane ledowe moduły z szeroko rozumianej rodziny LEDDY TUBE są zamiennikami tradycyjnych źródeł światła: modułów ECOLIGHT (LEDDY TUBE) czy liniowych świetlówek T5 i T8 (LEDDY TUBE RETRO FIT). Szczególnie popularne liniowe świetlówki T5 (średnica 16 mm) i świetlówki T8 (średnica 26 mm), które zazwyczaj są na standardowym wyposażeniu pokrywy akwarystycznej kupowanej w sklepach zoologicznych lub u producentów pokryw oświetleniowych, można w bardzo prosty sposób zamienić na oświetlenie ledowe RETROFIT.

   Zamiana świetlówki na moduł LED jest bardzo uproszczona i idealna dla osób, które nie mają odpowiedniej wiedzy, żeby podłączyć świetlówkę LED, zasilacz i oprawki przy wymianie tradycyjnego oświetlenia na LED. Nie ma tu potrzeby zmiany zasilacza - jak to jest w przypadku wielu świetlówek LED (statecznik świetlówkowy zamieniamy na zasilacz LED, jeśli ledowa świetlówka nie wbudowanego zasilacza). Nie ma też potrzeby zmiany oprawek np. hermetycznych np. z T8 na T8, ponieważ producent dostosował ten moduł LED zarówno do tradycyjnych tub T5, jak i T8 dostarczając w zestawie specjalne końcówki z trzonkami G5 i G13, które są bardzo łatwe w montażu.

   Wystarczy tylko włożyć je do swojej pokrywy w już zamocowane oprawki i podłączyć przewód do zasilania z gniazda elektrycznego.

  • Zestawy LED

   Kompleksowe zestawy oświetlenia LED i zestawy hybrydowe (LED + świetlówka akwarystyczna) przystosowane do samodzielnego montażu w pokrywach oświetleniowych w akwariach o różnej długości. Zestawy LED są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zamienić tradycyjne świetlówki T8 zamontowane fabrycznie w pokrywie akwarystycznej na energooszczędne i nowoczesne oświetlenie LED T5. 

   Zestawy LED ze świetlówkami LED T5 PET do akwarium mogą stanowić oświetlenie dodatkowe bądź główne. Światło emitowane przez świetlówki LED charakteryzuje się wysoką przenikalnością. Oznacza to, iż moc światła nie spada drastycznie wraz z głębokością, co ma miejsce w przypadku klasycznych jarzeniówek. Dociera do dna w znacznie większej ilości.

   W sprzedaży dostępne jest oświetlenie LED imitujące światło dzienne (o temperaturze barwowej 6000K), ale też zestawy  z roślinną świetlówką T5 LED o barwie białej, czerwonej i niebieskiej na jednym pasku z diodami LED lub kombinacja ledowej świetlówki 6000K i świetlówki LED typowo roślinnej. Odpowiednio dobrana moc i barwa oświetlenia sprawi, że rośliny będą otrzymywały ilość światła niezbędną do procesu fotosyntezy.

  • Zasilacze LED

   Produkty oparte na technologii LED np. świetlówki LED bez wbudowanego zasilania, moduły LED, taśmy LED, wymagają doboru odpowiedniego zasilacza, bo to od niego zależy poprawne działanie zasilanych urządzeń.

   Zasilacz stałonapięciowy czy stałoprądowy - który wybrać?

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo zasilacze LED stałonapięciowe i stałoprądowe.

   Zasilacze stałonapięciowe sprawdzą się do zasilania taśm czy listew LED, które posiadają wbudowane układy regulacji prądu. 
   Zasilacze stałoprądowe mają zastosowanie przede wszystkim do zasilania pojedynczych "świetlówek" LED czy opraw oświetleniowych, które nie posiadają wbudowanych układów regulujących prąd.

   Zasilacze LED stałonapięciowe

   Największą część oferty stanowią zasilacze stałonapięciowe, zamieniające napięcie sieciowe ~230V na prąd stały 12V.
   Są niezbędne do stosowania w produktach LED nie posiadających wewnętrznego zasilacza, np. w świetlówkach LED T5 firmy Holdbox czy w popularnych lampach LED występujących w postaci szklanej tuby z diodami. Do ich prawidłowego działania niezbędne jest użycie specjalnych zasilaczy LED, które zamieniają napięcie sieciowe 230V na prąd stały 12V. Podłączenie świetlówki LED do tradycyjnego statecznika lub bezpośrednio do napięcia sieciowego 230V spowoduje jej trwałe uszkodzenie.

   Diody LED są bardzo wrażliwe na skoki napięcia i zakłócenia sieciowe. Decydując się na zakup zasilacza LED zdecydowanie zalecamy wybrać produkt wysokiej jakości. Kupno taniego modelu zwykle jest jedynie pozorną oszczędnością – kiepskie parametry zasilacza mogą uszkodzić cały układ oświetlenia. Akwaryści powinni zwrócić uwagę na stopień ochrony zasilacza (IP) świadczący m.in. o odporności na kontakt z wodą. Przy planowanym montażu blisko tafli wody i możliwym kontakcie z wodą w akwarium najlepiej wybierać zasilacze o stopniu ochrony IP67, które mają obudowę z tworzywa i są odpowiednio uszczelnione. Jeśli zasilacz LED będzie montowany poza akwarium można zastosować wersję o niższym stopniu ochrony, np. IP21.

   Zasilacze LED stałoprądowe

   Drugą grupą zasilaczy są zasilacze stałoprądowe, które posiadają na wyjściu prąd o niezmiennej wartości (np. 350mA), a napięcie jest określone zakresem. 
   Zaletą zasilaczy stałoprądowych jest dobra stabilizacja prądu, jednak ze względu na sporo mankamentów sprawdzają się one tylko w przypadku pojedynczych "świetlówek" LED czy opraw LED, które posiadają określone, niepodlegające zmianom parametry.

   W naszej ofercie znajdują się zasilacze stałoprądowe dobrane do zasilania świetlówek LED T5 firmy Juwel.

   Należy pamiętać, że wybór zasilacza do naszego ledowego oświetlenia - czy będzie to zasilacz stałonapięciowy czy stałoprądowy - ściśle zależy od parametrów i budowy źródeł światła LED. Warto tu także pamiętać o jakości zasilacza LED i zawsze sprawdzać, czy producent zadbał o dużą sprawność czy stosowne zabezpieczenia (przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadprądowe). Odpowiedni wybór zasilacza LED zagwarantuje stabilną i bezawaryjną pracę naszego ledowego oświetlenia.

  • Żarówki liniowe LED

   Żarówki liniowe LED ze specjalnymi trzonkami S14s i S14d to zamienniki tradycyjnych liniowych żarówek LINESTRA firmy OSRAM, a także podobnych żarówek innych producentów.

   Przeznaczone są do oświetlenia miejscowego w różnych pomieszczeniach, głównie przy lustrach bądź w oprawach podszafkowych w mieszkaniach, domach, hotelach czy restauracjach.

   Oprawy podszafkowe lub oświetlenie przy lustrach powinno być wyposażone w odpowiednie gniazda S14s lub S14d pasujące do trzonków 2-pinowych - podwójnych (S14s) lub 1-pinowych – pojedynczych (S14d).

   Jeśli tylko wymieniamy tradycyjne liniowe żarówki na energooszczędne ledowe rozwiązania nie wymaga to żadnych dodatkowych modyfikacji oprawek lub układu zasilania. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią długość żarówki LED i typ gniazda pasujący do istniejącej oprawki – S14s lub S14d.

   Jakie korzyści przynosi stosowanie żarówek LED?

   Największa zaleta żarówek liniowych LED będzie zauważalna w momencie otrzymania rachunków za prąd. Wydatki związane z opłatami za energię elektryczną mogą spaść nawet o 50%.

   Żarówki LED zwykle są nieco droższe w zakupie, lecz należy spojrzeć na tę kwestię w szerszej perspektywie – pobierają zdecydowanie mniej energii, a ponadto charakteryzują się większą trwałością. Ich „zużycie” następuje zwykle po kilkudziesięciu tysiącach cykli włączania/wyłączania, co jest nieosiągalne dla tradycyjnych żarówek.

  • Oświetlenie nocne LED

   Oświetlenie nocne LED o barwie niebieskiej.

   Niebieskie światło emitowane przez diody imituje naturalną poświatę księżyca. Pozwala na nocną obserwację życia w akwarium, ale także stwarza nocnym zwierzętom idealne warunki do żerowania.

   Światło tego typu może wpływać też stymulująco na rozmnażanie się nawet niechętnie przystępujących w akwarium do tarła tzw. „problemowych” gatunków ryb.

  • Akcesoria do lamp LED

   W tej kategorii znajdziecie Państwo dodatkowe akcesoria do lamp LED:

   • do montażu lamp LED - uchwyty, adaptery, oprawki i gniazda itp.
   • do ściemniania lamp LED wyposażonych w gniazda DC

  na stronę
  Pokazuje 49 - 72 z 273 elementów
  • Ściemniacz manualny DIMMER LED do lamp LED z rozłącznymi gniazdami DC

   Ściemniacz / sterownik do regulacji poziomu jasności świecenia lamp LED.

   Ściemniacz / sterownik do regulacji poziomu jasności świecenia lamp LED.

   19,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 10W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 10W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): 41,5 cm Strumień świetlny: 730 lm Model LEDDY TUBE...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W i T5 24W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

   149,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 17W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 18W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): ok. 102 cm Strumień świetlny: 1180 lm Model LEDDY TUBE...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W i T5 54W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

   197,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE PLANT 2.0 14W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja PLANT 2.0. Zamiennik dla lamp RETRO Fit PLANT 16W. Emituje światło o temperaturze barwowej 9000K - wzmocnione pasma niebieskie i czerwone w widmie. Do pokryw akwarystycznych. Polski produkt! Długość (bez adapterów): 70 cm Strumień świetlny: 1000 lm Model LEDDY TUBE...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W i T5 39W do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja...

   174,99 zł
   W magazynie
  • Lampka akwariowa LED LEDDY SMART PLANT DAY&NIGHT 4,8W AQUAEL biała

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w opcji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to nowoczesny design i minimalistyczna forma. Przeznaczona do nanoakwariów słodkowodnych o grubości szkła do 4mm. Doskonałe oświetlenie dla zbiorników o pojemności 10-50 l oraz wysokości do 35cm. Kolor czarny. Model LEDDY SMART PLANT D&N 4,8W WHITE Numer kat. 124223

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w opcji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to...

   108,99 zł
   W magazynie
  • Lampka akwariowa LED LEDDY SMART PLANT DAY&NIGHT 4,8W AQUAEL czarna

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w opcji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to nowoczesny design i minimalistyczna forma. Przeznaczona do nanoakwariów słodkowodnych o grubości szkła do 4mm. Doskonałe oświetlenie dla zbiorników o pojemności 10-50 l oraz wysokości do 35cm. Kolor czarny. Model LEDDY SMART PLANT D&N 4,8W BLACK  Numer kat. 124224

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w opcji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to...

   108,99 zł
   W magazynie
  • Lampa LED AQUASKY 30W Bluetooth 3000K-25000K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 30W, długość 99-130 cm. Światło o temperaturze barwowej 6500K z możliwością ustawienia w zakresie od 3000K do 25000K. Do akwariów słodkowodnych i morskich. Montaż na otwartych akwariach, w pokrywach i jako zamiennik świetlówki T5/T8 w belce oświetleniowej. Specjalne mocowania w...

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 30W,...

   489,98 zł
   W magazynie
  • Uchwyty mocujące DUBLED do modułów LEDDY TUBE i RETROFIT firmy AQUAEL

   Komplet 2 uchwytów przeznaczonych do prostego rozbudowania systemu oświetlenia w akwarium. Do modułów wymiennych LEDDY TUBE, RETROFIT, GLOSSY firmy AQUAEL w pokrywach akwarystycznych i belkach. Model DUBLED LEDDY TUBE MOUNTING 2 szt. Numer kat. 123410

   Komplet 2 uchwytów przeznaczonych do prostego rozbudowania systemu oświetlenia w...

   13,99 zł
   W magazynie
  • Adaptery do modułów LEDDY TUBE D&N / 2.0 / RETROFIT firmy AQUAEL

   Komplet adapterów wraz z końcówkami T5 i T8 przeznaczonych do montażu modułów wymiennych LEDDY TUBE / PLANT 2.0 / ACTINIC 2.0 / RETROFIT firmy AQUAEL w standardowych pokrywach akwarystycznych z zamontowanymi oprawkami. Komplet do montażu 1 tuby. Model Leddy Tube retrofit adapter T5/T8Numer kat. 123758

   Komplet adapterów wraz z końcówkami T5 i T8 przeznaczonych do montażu modułów...

   28,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 17W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W (120cm) i T5 54W (115-120cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 36W (120cm) i T5 54W (115-120cm) do akwariów - seria...

   169,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 14W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W (90 cm) i T5 39W (85 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 30W (90 cm) i T5 39W (85 cm) do akwariów - seria LEDDY...

   163,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 10W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W (60 cm) i T5 24W (55 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 18W (60 cm) i T5 24W (55 cm) do akwariów - seria LEDDY...

   117,99 zł
   W magazynie
  • Oświetlenie LED LEDDY TUBE DAY&NIGHT SUNNY 7W AQUAEL

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 15W i T5 24W (45 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE, wersja Day&Night. Zamiennik dla lamp RETRO Fit w wersji SUNNY. W jednej lampie istnieje możliwość zmiany trybu świecenia na jedną z opcji: DAY, DAYBREAK, NIGHT, dzięki dodatkowym niebieskim diodom LED. Przeznaczona do montażu w pokrywach akwarystycznych. Polski produkt!...

   Zamiennik LED dla świetlówek T8 15W i T5 24W (45 cm) do akwariów - seria LEDDY TUBE,...

   109,99 zł
   W magazynie
  • Lampka akwariowa LED LEDDY SMART SUNNY DAY&NIGHT 4,8W AQUAEL biała

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w wersji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to nowoczesny design i minimalistyczna forma. Przeznaczona do nanoakwariów słodkowodnych o grubości szkła do 4mm. Doskonałe oświetlenie dla zbiorników o pojemności 10-50 l oraz wysokości do 35cm. Kolor biały. Model LEDDY SMART SUNNY D&N 4,8W WHITE  Numer kat. 123405

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w wersji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to...

   92,99 zł
   W magazynie
  • Lampka akwariowa LED LEDDY SMART SUNNY DAY&NIGHT 4,8W AQUAEL czarna

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w wersji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to nowoczesny design i minimalistyczna forma. Przeznaczona do nanoakwariów słodkowodnych o grubości szkła do 4mm. Doskonałe oświetlenie dla zbiorników o pojemności 10-50 l oraz wysokości do 35cm. Kolor czarny. Model LEDDY SMART SUNNY D&N 4,8W BLACK  Numer kat. 123404

   Nowa wersja lampki LEDDY SMART w wersji Day&Night. Lampka LED LEDDY SMART DAY&NIGHT to...

   92,99 zł
   W magazynie
  • Lampa PLANT SPECTRUM LED NANO 15W Bluetooth 7500K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED PLANT NANO Bluetooth sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 15W, wymiary panelu z diodami LED 12,7 x 12,7 cm. Światło o temperaturze barwowej 7500K. Lampa LED wspomagająca rozwój roślin w małym akwarium słodkowodnym. Specjalne mocowania i zasilacz w komplecie. Nr kat. 14539 Kolor czarny

   Lampa akwariowa LED PLANT NANO Bluetooth sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart....

   339,98 zł
   W magazynie
  • LEDDY SLIM DUO 16W - Sunny 6500K + Plant 8000K AQUAEL biała

   Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY+PLANT.  Połączone dwie barwy światła - światło o temperaturze barwowej 6500K i 8000K. Kolory ryb i roślin dobrze odwzorowane. Przeznaczona do montażu na otwartych akwariach. Polski produkt! Numer kat. 115557 Kolor biały PRODUKT NIEDOSTĘPNY! Zastąpiony przez LEDDY SLIM DUO...

   Lampa LED do małych akwariów - seria LEDDY SLIM DUO, wersja SUNNY+PLANT.  Połączone...

   199,99 zł
   Dodaj do koszyka Więcej
   Oczekiwanie na dostawę
  • Lampa LED AQUASKY 33W Bluetooth 3000K-25000K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 33W, długość 115-145 cm. Światło o temperaturze barwowej 6500K z możliwością ustawienia w zakresie od 3000K do 25000K. Do akwariów słodkowodnych i morskich. Montaż na otwartych akwariach, w pokrywach i jako zamiennik świetlówki T5/T8 w belce oświetleniowej. Specjalne mocowania...

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 33W,...

   499,99 zł
   W magazynie
  • Lampa LED AQUASKY 27W Bluetooth 3000K-25000K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 27W, długość 91-122 cm. Światło o temperaturze barwowej 6500K z możliwością ustawienia w zakresie od 3000K do 25000K. Do akwariów słodkowodnych i morskich. Montaż na otwartych akwariach, w pokrywach i jako zamiennik świetlówki T5/T8 w belce oświetleniowej. Specjalne mocowania w...

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 27W,...

   459,99 zł
   W magazynie
  • Lampa LED AQUASKY 25W Bluetooth 3000K-25000K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 25W, długość 83,5-106,5 cm. Światło o temperaturze barwowej 6500K z możliwością ustawienia w zakresie od 3000K do 25000K. Do akwariów słodkowodnych i morskich. Montaż na otwartych akwariach, w pokrywach i jako zamiennik świetlówki T5/T8 w belce oświetleniowej. Specjalne...

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 25W,...

   419,99 zł
   W magazynie
  • Lampa LED AQUASKY 12W Bluetooth 3000K-25000K FLUVAL czarna

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 12W, długość 38-61 cm. Światło o temperaturze barwowej 6500K z możliwością ustawienia w zakresie od 3000K do 25000K. Do akwariów słodkowodnych i morskich. Montaż na otwartych akwariach, w pokrywach i jako zamiennik świetlówki T5/T8 w belce oświetleniowej. Specjalne mocowania w...

   Lampa akwariowa LED AQUASKY sterowana za pomocą aplikacji FluvalSmart. Wersja 12W,...

   339,98 zł
   W magazynie
  • Świetlówka T5 LED Day 1200 mm 9000K JUWEL

   Świetlówka T5 LED Day 1200mm 9000K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux LED Juwel o długości 150 cm. Wersja o długości 1200 mm. Światło o temperaturze barwowej 9000K idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 86812

   Świetlówka T5 LED Day 1200mm 9000K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux LED...

   134,99 zł
   W magazynie
  • Świetlówka T5 LED Nature 1200 mm 6500K JUWEL

   Świetlówka T5 LED Nature 1200mm 6500K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux LED Juwel o długości 150 cm. Wersja o długości 1200 mm. Światło o temperaturze barwowej 6500K idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 86832

   Świetlówka T5 LED Nature 1200mm 6500K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux...

   134,99 zł
   W magazynie
  • Świetlówka T5 LED Colour 1200 mm 4425K JUWEL

   Świetlówka T5 LED Colour 1200mm 4425K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux LED Juwel o długości 150 cm. Wersja o długości 1200 mm. Światło podkreślające kolory czerwony i niebieski w akwarium. Idealne do akwariów słodkowodnych. Nr kat. 86852

   Świetlówka T5 LED Colour 1200mm 4425K przeznaczona do belek akwarystycznych MultiLux...

   229,99 zł
   W magazynie
  Pokazuje 49 - 72 z 273 elementów

  Śledź nas na Facebooku