Świetlówki

Producenci

Nowe produkty

Świetlówka Fresh Water T8 30W Zobacz zdjęcie

Świetlówka Fresh Water T8 30W

  • Moc: 30W
  • Długość świetlówki: 90 cm
Producent: ARCADIA

Dostępność: brak w magazynie

60,99 zł

Świetlówka Fresh Water:

* zapewnia wysoką produkcję światła
* pokazuje soczystą zieleń i inne kolory roślin
* rozjaśnia naturalne kolory ryb
* wspomaga wzrost roślin

Obecnie większość lamp oferujących wysoką produkcję światła jest wielofunkcyjnych, tzn. można je stosować zarówno do akwariów słodkowodnych jak i morskich. W naturalnym tropikalnym, słodkowodnym otoczeniu, idealne światło jest właściwie bliskie zaciemnionemu światłu dziennemu (7000K), morskie - otoczeniu raf (10000K), gdzie głównym celem jest replikacja światła na głębokości 5 - 10 m, gdzie woda ma niebieski kolor. Wysoki wzrost roślin w słodkowodnym otoczeniu często powoduje bardzo naturalny, zielony wygląd. Lampa do akwarium słodkowodnego Arcadii została specjalnie zaprojektowana tak, aby łączyć wyjątkową barwę o temp. - 7500 K, mieszczącą się w zielonej części spektrum z bardzo wysokim natężeniem światła. Dostarcza również wspaniałego rozszczepienia kolorów polepszając wszystkie piękne naturalne kolory co czyni akwarium wyjątkowo atrakcyjnym dla obserwatora. Jakość światła tej trój fosforowej lampy jest doskonała i dostarcza długą i stabilną żywą charakterystykę.
Lampa ta stanowi unikalne rozwiązanie dla posiadaczy akwariów słodkowodnych ze wspaniałym poziomem światłości. Lampa Arcadia do akwariów słodkowodnych podkreśla naturalne kolory ryb i przyjemną zieleń roślin oraz polepsza intensywność innych kolorów roślin akwariowych, co dostarcza patrzącemu niezwykłych wrażeń estetycznych. Indywidualny szczyt spektrum jest podobny do tego, który jest wymagany przez rośliny do fotosyntezy chlorofilu. Pozwala to zatem na zwiększoną możliwość wzrostu roślin. Poprzez światło słoneczne natura dostarcza prawidłową równowagę dla wzrostu a także zapewnia jaskrawy i atrakcyjny wygląd kolorowych zwierząt i roślin. Efekt ten można osiągnąć poprzez połączenie razem dwóch specyficznych typów lamp. Do akwariów słodkowodnych, gdzie wzrost roślin i kolorystyka ryb są głównym celem, polecamy zastosowanie zestawu tropikalnego Arcadia wraz z lampą do akwarium słodkowodnego. Taka kombinacja nie tylko zapewni prawidłową fotosyntezę, ale także uwydatnizieloność roślin i zapewni dobrą widoczność i doskonałą kolorystykę akwarium.

Moc30W
Długość świetlówki90 cm

Przy zakupach za kwotę powyżej 500 zł przesyłkę wysyłamy na nasz koszt.

Dostępne formy wysyłki:

poczta-odbior w punkcie   pocztex-kurier48   inpost-kurier   inpost-paczkomat      odbior osobisty w Gostyninie

WYSYŁKA POCZTĄ
płatność przelewem lub on-line Przelewy24
13.99 PLN
WYSYŁKA POCZTĄ
płatność gotówką przy odbiorze
17.69 PLN
WYSYŁKA KURIEREM
płatność przelewem lub on-line Przelewy24
17.99 PLN
WYSYŁKA KURIEREM
płatność gotówką przy odbiorze
20.98 PLN
Odbiór osobisty
w siedzibie sklepu w Gostyninie
płatność tylko gotówką
0.00 PLN
WYSYŁKA POCZTĄ - Odbiór w punkcie
płatność przelewem lub on-line Przelewy24 
12.59 PLN
WYSYŁKA do PACZKOMATU InPost *
płatność przelewem lub on-line Przelewy24
14.99 PLN

Szanowni Państwo!

WAŻNE INFORMACJE

* W przypadku małych paczek (np. z krótkimi świetlówkami, oprawkami, uchwytami, małymi promiennikami UV-C czy statecznikami)
   istnieje możliwość wysyłki do Paczkomatu InPost.
   Jeśli taka wysyłka jest możliwa, pojawi się ta opcja w koszyku przy wyborze formy wysyłki podczas składania zamówienia.

UWAGA! Może zdarzyć się sytuacja, że w naszej bazie Paczkomatów brak jest adresu wybranego przez Państwa Paczkomatu. Oczywiście wyślemy przesyłkę do wybranego Paczkomatu, nawet jeśli nie wyświetla się w bazie.

Jeśli adres Państwa Paczkomatu nie pojawi się przy wyborze formy wysyłki w zamówieniu, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie poprzez:

1. kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez FORMULARZ ZGŁOSZENIA
2. kontakt telefoniczny pod numerem 605 03 33 75
3. kontakt mailowy pod adresem info@aqua-light.pl

Poczta Polska zmieniła brzmienie regulaminu w części dotyczącej deklarowanych terminów dostarczenia paczek. Usługa Pocztex 48 dostarczana jest teraz w terminie do 72 godzin roboczych, nie wliczając w to sobót, niedziel i świąt. Co oznacza, że np. nadane przez nas paczki w czwartek do godz. 15.00 mogą dojść do Państwa dopiero we wtorek następnego tygodnia.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy o wybór wysyłki firmą kurierską.

Napisz opinię

Świetlówka Fresh Water T8 30W

Świetlówka Fresh Water T8 30W

Producent: ARCADIA

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Śledź nas na Facebooku