Grzałka do małych i średnich akwariów słodkowodnych...
Elektroniczna grzałka do małych i średnich akwariów...
Elektroniczna grzałka do małych i średnich akwariów...
Statecznik elektroniczny T8 w obudowie z tworzywa...
Lampa akwariowa LED PLANT NANO Bluetooth sterowana...
Ostatnio przeglądane
Oprawka typ 511 do świetlówek T8 o średnicy 26 mm....
Oprawka typ 511 do świetlówek T8 o średnicy 26 mm.
Produkt niedostępny!
Wyprzedany!
Sprawdź inne oprawki do świetlówek T8 dostępne w naszej ofercie!
Dostępność: brak w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Oprawka świetlówki Elgo typ 511
Oprawka typ 511 do świetlówek T8 o średnicy 26 mm.
Produkt niedostępny!
Wyprzedany!
Sprawdź inne oprawki do świetlówek T8 dostępne w naszej ofercie!
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Oprawka polskiej firmy Elgo/Brilum typ 511.
Oprawka mocowana jest do podłoża poprzez "stopy" przystosowane do wciśnięcia ich w specjalnie wykrojone otwory w podłożu.
Nie jest oprawką hermetyczną i bryzgoszczelną.
Opis:
Montaż przewodów następuje bez użycia narzędzi w szybkozłączach (od dołu oprawki).
Przy zasilaniu świetlówki z układu indukcyjnego z jednej strony montuje się oprawkę typu 511 a z drugiej 512 z gniazdem zapłonnika (startera). Przy wykorzystaniu statecznika elektronicznego używa się dwóch oprawek 511 (stateczniki elektroniczne nie wymagają starterów), podobnie przy montażu świetlówek LED.
Rodzaj oprawki | do świetlówek T8 (26 mm) |
Rodzaj świetlówki | T8 |
Średnica świetlówki | 26 mm |
Trzonek | G13 |
Kolor | biały |
Stopień ochrony | IP 20 |
Klasa ochronności | 0 |
Napięcie znamionowe | 250V |
Prąd znamionowy | 2,0A |
Przekrój przewodów | 0,5 - 1,0mm² |
Mocowanie | poprzez wciśnięcie "stóp" oprawki w wycięte otwory |
Oprawka typ 512 do świetlówek T8 o średnicy 26 mm z gniazdem zapłonnika. Produkt niedostępny! Wyprzedany! Sprawdź inne oprawki do świetlówek T8 i zapłonników dostępne w naszej ofercie!
Oprawka typ 512 do świetlówek T8 o średnicy 26 mm z gniazdem zapłonnika. Produkt...
Przy zakupach za kwotę powyżej 500 zł przesyłkę wysyłamy na nasz koszt.
Dostępne formy wysyłki:
WYSYŁKA POCZTĄ płatność przelewem lub PayU | 14.99 PLN |
WYSYŁKA POCZTĄ płatność gotówką przy odbiorze | 18.99 PLN |
WYSYŁKA KURIEREM płatność przelewem lub PayU | 15.99 PLN |
WYSYŁKA KURIEREM płatność gotówką przy odbiorze | 19.99 PLN |
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Gostyninie płatność tylko gotówką | 0.00 PLN |
WYSYŁKA POCZTĄ - Odbiór w punkcie płatność przelewem lub PayU | 12.99 PLN |
WYSYŁKA do PACZKOMATU InPost * płatność przelewem lub PayU | 11.99 PLN |
Szanowni Państwo!
WAŻNE INFORMACJE
Niestety jakość usług transportowych Poczty Polskiej bardzo spadła. Prawie każda paczka z lampami GLASS LED (Plant, Power i White) przychodzi do Klientów potłuczona, mimo bardzo solidnego zapakowania z naszej strony. W związku z tym nie wysyłamy tych lamp Pocztą Polską, a tylko firmą kurierską. Przepraszamy za utrudnienia.
Poczta Polska zmieniła również brzmienie regulaminu w części dotyczącej deklarowanych terminów dostarczenia paczek. Usługa Pocztex 48 dostarczana jest teraz w terminie do 72 godzin roboczych, nie wliczając w to sobót, niedziel i świąt. Co oznacza, że np. nadane przez nas paczki w czwartek do godz. 15.00 mogą dojść do Państwa dopiero we wtorek następnego tygodnia.
Prosimy wziąć pod uwagę często przedłużający się czas dostarczania paczek przez Pocztę Polską, który dochodzi nawet do tygodnia od daty wysłania przez nas paczki.
Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, prosimy o wybór wysyłki firmą kurierską.
* W przypadku małych paczek (np. z krótkimi świetlówkami, oprawkami, uchwytami, małymi promiennikami UV-C czy statecznikami)
istnieje możliwość wysyłki do Paczkomatu InPost.
Jeśli taka wysyłka jest możliwa, pojawi się ta opcja w koszyku przy wyborze formy wysyłki podczas składania zamówienia.
UWAGA! Może zdarzyć się sytuacja, że w naszej bazie Paczkomatów brak jest adresu wybranego przez Państwa Paczkomatu. Oczywiście wyślemy przesyłkę do wybranego Paczkomatu, nawet jeśli nie wyświetla się w bazie.
Jeśli adres Państwa Paczkomatu nie pojawi się przy wyborze formy wysyłki w zamówieniu, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie poprzez:
1. kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez FORMULARZ ZGŁOSZENIA
2. kontakt telefoniczny pod numerem 605 03 33 75
3. kontakt mailowy pod adresem info@aqua-light.pl