Lampy UV-C

Filtr

Producent
Trzonek
Rodzaj świetlówki

Nowe produkty

Lampy UV-C Ilość produktów: 4

Lampy UV przeznaczone są do oczyszczania wody w akwariach i oczkach wodnych.  Stosowane są w filtrach wody lub pompach. Woda jest zasysana przez filtr lub pompkę wewnętrzną, a wypływając przepływa przez lampę UVC. Woda jest wtedy oczyszczana dzięki krótkofalowemu promieniowaniu ultrafioletowemu typu C (UV-C). Ten typ jarzenia UV-C uniemożliwia rozmnażanie się niebezpiecznych jednokomórkowych organizmów (różnych rodzajów bakterii, pleśni, wirusów i glonów). Promieniowanie UV likwiduje tylko te mikroorganizmy, które przepłyną przez lampę UVC, a pożyteczne kolonie bakterii żyjące głównie w filtrach, na dnie...

Lampy UV przeznaczone są do oczyszczania wody w akwariach i oczkach wodnych. 

Stosowane są w filtrach wody lub pompach. Woda jest zasysana przez filtr lub pompkę wewnętrzną, a wypływając przepływa przez lampę UVC. Woda jest wtedy oczyszczana dzięki krótkofalowemu promieniowaniu ultrafioletowemu typu C (UV-C).

Ten typ jarzenia UV-C uniemożliwia rozmnażanie się niebezpiecznych jednokomórkowych organizmów (różnych rodzajów bakterii, pleśni, wirusów i glonów). Promieniowanie UV likwiduje tylko te mikroorganizmy, które przepłyną przez lampę UVC, a pożyteczne kolonie bakterii żyjące głównie w filtrach, na dnie zbiorników czy na roślinach i kamieniach nie zostają uszkodzone.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku G23 i mocy 9W. Przeznaczona jest do oczyszczania wody w akwariach / oczkach wodnych - do zbiorników do 7.000 litrów. W komplecie promiennik oraz końcówki do podłączenia przewodów doprowadzających i wyprowadzających wodę.

  Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku G23 i mocy 9W. Przeznaczona jest do...

  229,99 zł
  W magazynie
 • Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku G23 i mocy 11W. Przeznaczona jest do oczyszczania wody w akwariach / oczkach wodnych - do zbiorników 8.000-10.000 litrów. W komplecie promiennik oraz końcówki do podłączenia przewodów doprowadzających i wyprowadzających wodę.

  Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku G23 i mocy 11W. Przeznaczona jest do...

  249,99 zł
  W magazynie
 • Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku 2G11 i mocy 18W. Przeznaczona jest do oczyszczania wody w akwariach / oczkach wodnych - do zbiorników do 20.000 litrów. W komplecie promiennik oraz końcówki do podłączenia przewodów doprowadzających i wyprowadzających wodę.

  Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku 2G11 i mocy 18W. Przeznaczona jest do...

  309,98 zł
  W magazynie
 • Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku 2G11 i mocy 36W. Przeznaczona jest do oczyszczania wody w akwariach / oczkach wodnych - do zbiorników do 35.000 litrów. W komplecie promiennik oraz końcówki do podłączenia przewodów doprowadzających i wyprowadzających wodę.

  Lampa na świetlówkę kompaktową o trzonku 2G11 i mocy 36W. Przeznaczona jest do...

  460,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Śledź nas na Facebooku