Odbłyśniki do świetlówek

Nowe produkty

Odbłyśniki do świetlówek Ilość produktów: 41

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwarystów boryka się z problemem niewystarczającej ilości światła w akwarium. Kupno dodatkowej świetlówki jest kosztowne, a czasem nawet niemożliwe z powodu konstrukcji pokrywy lub belki. Odbłyśniki do świetlówek są...

Odbłyśniki do świetlówek wykonane są z blachy aluminiowej, anodyzowanej, wysokopolerowanej. Zastosowanie takiego odbłyśnika zwiększa skuteczność odbicia światła nawet o kilkadziesiąt procent. Strumień świetlny świetlówek jest kierowany bezpośrednio w dół, a nie jest rozpraszany na powierzchni wewnętrznej z reguły ciemnej pokrywy. Wielu akwarystów boryka się z problemem niewystarczającej ilości światła w akwarium. Kupno dodatkowej świetlówki jest kosztowne, a czasem nawet niemożliwe z powodu konstrukcji pokrywy lub belki. Odbłyśniki do świetlówek są wówczas jedynym rozwiązaniem zapewniającym optymalne warunki oświetleniowe.

W każdym zestawie odbłyśników znajdują się uchwyty montażowe pozwalające na zamocowanie świetlówki T5 lub T8 do odbłyśnika. Montaż jest bardzo prosty i szybki, a same odbłyśniki nie wpływają na wygodę użytkowania pokrywy. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy stosowaniu oprawek bryzgoszczelnych do świetlówek, które nie są mocowane do pokrywy akwarystycznej.

na stronę
Pokazuje 37 - 41 z 41 elementów
Pokazuje 37 - 41 z 41 elementów

Śledź nas na Facebooku